banner32

MHP MYK üyeleri basınla bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK üyeleri Erdem Karakoç,Musa Küçük ve Erol Gül Küçükçekmece Paşa Garden Restorant’ ta yemekli toplantıda bir araya geldi.

MHP MYK üyeleri basınla bir araya geldi
MHP alanlar indi 
 
Gazeteci meslektaşımız İbrahim Erdem Karabulut’un yaptığı açılış konuşması ile başlayan toplantıda bu çalışmanın aynısı diğer ilçelerdeki basın mensupları ile yapıldığı ifade edildi.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi
 
MHP MYK üyelerinden Erdem Karakoç yaptığı konuşmada şunları söyledi “ MHP son kurultayında MYK’ sın da ciddi bir yenişleşme yaparak anlara indi.
 
Türkiye’nin dara düştüğü bu günlerde önce Allah’a sonrada Türk halkına sığındıklarını ifade eden Karakoç bu kötü gidişe MHP dur diyecek dedi. 
 
Konuşmasının devamında başbakan milliyetçilik ayaklarımın altındadır diyor.Biz halkımızda sıkılmadık el bırakmayarak MHP’nin oy oranını % 25’e çıkardığımız zaman başbakan’ın Apo ile pazarlık yaparak başkan olma hayalini suya düşüreceğiz dedi.
 
Karakoç “Başbakan’ın milliyetçiliğe bu kadar hakaret ettiği bir dönemde genel başkanımız ve bizler isteseydik Ankara’ya 100 bin milliyetçiyi çıkarıp başbakanı hareket etmeyecek halde bırakmasını bilirdik ancak biz hesabımızı sandıkta gizli oy açık tasnife bırakıyoruz”.
 
AKP ile ancak MHP baş eder 
 
MHP MYK üyesi Erdem Karakoç CHP ana muhalefet partisi olduğu halde AKP’ye karşı etkili bir muhalefet yapamıyor. AKP’nin ülkeyi bölme politikasını ancak MHP engeller. Ankara’da belediye seçimlerinde oy oranımız % 7 idi belediyeciliği bilen ve halkın sevdiği bir aday ile seçime girdik ve oy oranımızı % 27 ye çıkardık. Aynı şey İstanbul’da da neden olmasın diyerek bu seçimde her İstanbul’un her ilçesinde ciddi oy alarak tüm ilçelerde meclis üyelerinin olma şanslarının olduğunu ifade ederek yeter ki çalışkan ve halkın sevdiği adaylar ile seçime girelim dedi.
 
Düzgün adaylar ile seçime girersek İstanbul’da 10 ilçe belediyesini alabiliriz
 
Sarıyer,Eyüp,Beylikdüzü ve bunlara benzer bir çok ilçede % 20’lere yakın oy aldıklarını ifade eden MYK üyesi Karakoç halk tarafından sevilip sayılan adaylar ile seçime girmeleri halinde halkın MHP’ye ilgi göstereceğini ifade eden Karakoç Türkiye genelinde oy oranımız % 25 olduğu an başbakan’ın başkanlık hayalleri suya düşer dedi.
 
Diğer MYK üyesi Erol Gül ise yaptığı konuşmada AKP’nin her yönde ülkeyi zor duruma soktuğunu ifade ederek MHP olarak demokratik yollardan mücadele ederek ülkeyi uçuruma götüren AKP’nin yanlış politikalarından kurtaracağız dedi.
 
MHP , MYK üyesi Musa Küçük ise ülkenin değişik yollarla tezgaha çekildiğini ifade ederek çok dikkatli olmalıyız dedi. Ülkenin götürülmek istendiği mecralar çok tehlikeli bir o kadar da riski dedi.
 
Basın mensuplarının sorularına içten ve samimi cevaplar veren MYK üyelerine Gazetemizin imtiyaz sahibi Hüseyin Çetiner’de Erdem Karakoç’a MHP.nin İBB adayı olacak mısınız sorusuna Karakoç hayır ben yerel de aday olmayı düşünmem dedi.
Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34