banner32

Seçimden seçime değil her an halkın içinde

Ak Parti Zeytinburnu İlçe başkanı Bahattin Ünver ve ekibi Zeytinburnu sokaklarında yaptıkları çalışmalarla ilçe halkının gönlünde taht kurmayı başarmış durumda.

Seçimden seçime değil her an halkın içinde
Ak Parti' de  şafakta başlayan çalışmalar gece yarısına kadar sürüyor
Ünver ve ekibi bugün sabah namazının akabinde Veliefendi  Bağ Camisinde cemi cemaati ile sabah kahvaltısını birlikte yaptılar.
 
Zeytinburnu  Times Haber Merkezi

Akşam saatlerinde de Zeytinburnu Fırıncılar derneğini ziyaret ederek Fırıncı esnafının sorun ve sıkıntılarını dinlediler.
 
Ziyaret sırasında Fırıncıların ilçede 53 tane fırın olduğunu bunların yanında unlu mamuller adı altında ekmek satan ve lavaş fırınlarının da kendileri için sorun olduğunu ifade ettiler.
 
Bir fırıncı 2007 de unun çuvalını 30 ile 35 lira arasında alırken ekmeğin fiyatı  0.75 kuruştu. Şu an unun çuvalı 60 ile 635 TL arasında ama ekmek yine aynı fiyat. O zamanlar aylık olarak en fazla 800 liralık doğalgaz faturası öderken bugün bu fatura 3.800 olarak geliyor dedi.
 
Bir başka fırıncı en ufak hatamız da belediye bize 12 bin lira ceza kesiyorken ekmeği kanunlar gereği istenilen şekilde satmayan bakkal ve marketlere hiçbir cezai işlem yapılmaması haksız rekabet oluşturuyor dedi. 

 Bir başka fırıncı da  her sene personelimizin  maaşını asgari ücret üzerinden ödediğimiz için  müfettişler bana 93 bin lira ceza kesmişler. Ben bir yılda bu kadar para kazanamıyorum ki demesi çok anlamlıydı.
 
Ak Parti ilçe başkanı Bahattin Ünver ve yardımcıları Fırıncı esnafının sorun ve sıkıntılarını not alarak ilgililerine ulaştıracaklarını ifade ettiler.
 
Sinoplular derneği başkan ve ekibini kapıda karşıladı  

Faik Demircan'ın
başkanı olduğu Sioplular derneği'ne yapılan ziyarette dernek başkanı Demircan,Bahattin Ünver ve yönetimini kapıda karşıladı.

Dernek başkanı Faik Demircan yaptığı konuşmada Ak Parti ilçe başkanı Sayın Bahattin Ünver ve yönetimi bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmıyor. Başkan ve ekibini artık bir misafir olarak değil bizlerden birisi olarak görüyoruz. Kapımız 
her zaman kendilerine açıktır bizi ziyaret etmeleri bize şeref verir dedi.

Sinoplular derneği yönetim kurulu başkanı Faik Demircan, Başkan yardımcısı Mehmet Çakır,Orhan Kaya , Yönetim kurulu üyelerinden Yavuz Atilla, Kenan Taşkın,Bayram Akyızldız,Semre Ergin,ve Sait Özkuriş Ak parti heyetini karşıladı. 
 
Ak Parti'den ziyarete katılanlar ise , Mali ve idari işlerden sorumlu ilçe başkan yardımcısı Bilal Akgül,seçim işlerinden sorumlu ilçe başkan yardımcısı Av.Saffet Öz, Halkla ilişkiledren sorumlu ilçe başkan yardımcısı Yıldırım Emen,AR-GE den sorumlu ilçe başkan yardımcısı Fatih Karataş,Sosyal işlerden sorumlu ilçe başkan yardımcısı Metin Develi,Toplantının basına duyurulması işini başarılı bir şekilde yapan ilçe yönetim kurulu üyesi Ömer  Yıldız,Hasan Memiş,,Hasan Yaman, Baki Lütfü Uzunsoy ve Hamza Ünver olmak üzere Ak Partiden idareciler katıldı.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34