banner32

Erbakan Zeytinburnu'nda kabri başında anıldı

Vefatının 2.yılında Zeytinburnu Merkezefendi mezarlığındaki aile kabristanında Saadet Partisi il ve ilçe teşkilatlarınca dualarla yad edilen Merhum Başbakan Prof.Dr.Necmetin Erbakan'ın kabri başında nöbetleşe Kur'an-ı kerim okuyan partililer Erbakan'ın kabrini boş bırakmıyor..

Erbakan Zeytinburnu'nda kabri başında anıldı
 Hayatı  zorluk ve mücadelerle geçti

Vefatının ikinci yılında Zeytinburnu Merkezefendi mezarlığındaki aile kabristanında Saadet Partisi il ve ilçe teşkilatlarınca dualarla yad edilen Merhum Başbakan Prof.Dr.Necmetin Erbakan'ın kabri başında nöbetleşe Kur'an-ı kerim okuyan partililer Erbakan'ın kabrini boş bırakmıyor..

İstanbul Times Haber Merkezi 

Hayatı mücadelelerle geçen Erbakan'ın sevneleri yalnız bırakmıyor

Dün Kabrinin yanı başında kurulan çadırlarda başlayan Kur'an tilaveti,dua ve hatimlerle 4 gün boyunca nöbetleşe bir şekilde Saadet Partisi İstanbul ilçe teşkilatlarınca anılacak olan merhum Erbakan'ın ziyaretçileri hiç eksik olmuyor.

Zeytinburnu Belediyesi 2.000 kişilik pilav ve ayran dağıttı

Bir çok önemli devlet adamı ve tanınmış kişinin kabrini ilçe sınırları içindeki barındıran Zeytinburnu'nun son önemli ahiret yolcularından birisi de Türkiye Cumhurieyti başbakanı merhum Necmettin Erbakan oldu. Bugün ülke yönetiminde söz sahibi olan Cunmhurbaşkanı ve Başbakan dahil bir çok önemli devlet adamı Merhum Profesör Dr.Necmettin Erbakan'ın rahle-i tedirsatında geçti.

Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın'da Erbakan'ın siyasi  çalışmaları içinde yer almış belediye başkanları içinde yer alıyordu. Başkan Aydın eski genel başkanı ve Başbakan'ın sevenlerine etli pilav ve ayran ikram ederek İstanbul'un değişik ilçelerinde gelen misafirlere ikramda bulunması bir çok katılımcıdan dua aldı.

İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)  ve İstanbul Times Gazetesi olarak merhum Prof.Dr.Necmettin Erbakan ve eşi Nermin Erbakan'a Allah'tan rahmet dileriz.

Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34