banner32

İstanbul Özürlülersporlular Antalya'da moral depoladı!.

İsöslüler'in Antalya Kampı Pür Neşe!..

İstanbul Özürlülersporlular Antalya'da moral depoladı!.
 Türkiye Bedensel Engelliler Futbol Federasyonu Ampute Futbol Super lig takımlarından, geçtiğimiz yılın Türkiye Üçüncüsü ,İstanbul Özürlüler spor Kulübü ( İSÖS) Ampute Futbol Takımı lige verilen aradan yararlanarak Antalya Lara World Hotel'de bir haftadır devam eden hazırlık çalışmalarında Antalyalılar'ın büyük ilgi gösterdiği İsöslü futbolculara, kampın son günlerinde kampa özel verilen akşam yemeği ve kokteylde futbolcular ve yöneticiler İstanbul'dan gelen misafirlerin katılımıyla coşkulu bir gece geçirdiler.
İSÖS Başkanı Kenan Özüdoğru ve eşi Öznur Özüdoğru,Yıldız Çini Firması Yönetim Kurulu Başkanı ve Topkapı Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Sadık Baş ve eşi ile, Yıldız Çini'den İsmail Kurt ve eşi,İSÖS dostu Hasan Kuyucak ile eşi ve, Ankara'dan katılan Ampute Futbol Türk Milli Takımı Teknik Direktörü Halil İbrahim Köprülü'ye İstanbul Özürlülerspor Kulübü Başkanı Kenan Özüdoğru plaket verirken, misafirlerin eşlerine de Genel Sekreter Ali Kalkmaz tarafından isimleri yazılı birer forma hediye edildi.
Genel Kaptan Remzi Özcan "kampın çok yaralı olduğunu,arkadaşlar arasında birlik ve beraberlik bağlarının daha da güçlendirdi "dedi.

Genel Sekreter Ali Kalkmaz "3 Mart'ta İstanbul'da Zeytinburnu Hasan Doğan Stadı'nda Saat 13.00'da oynayacakları 2.yarının açılış maçına tüm taraftarları davet ediyorum" dedi.
İSÖS Başkanı Kenan Özüdoğru da "kampı ziyaretinden ve futbolcuların azimli görünmelerinden çok mutlu olduğunu, otel yönetimine, İstanbul'dan gelen konuklara ve İstanbul Özürlülerspor'un yönetici ve futbolcularına teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34