banner32

Başkan'la akşam çayı Yeşiltepe'de

Vatandaşın ayağına kadar giderek pasta,çay ve kestane ikramı yaparken bir taraftan da vatandaşın sorduğu her soruya içten cevaplar veren Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın halkın takdirini kazanıyor...

Başkan'la akşam çayı Yeşiltepe'de
Başkan kemoterapi tedavisi gören mahalle muhtarı Nadiye Polat'ı sözleri ile mutlu etti

Yeşiltepe mahallesindeki başkanla akşam çayı programının ilk konuşmacısı Mahalle muhtarı Nadiye Polat oldu. Polat Belediye başkanı ve ekibine teşekkür ederek birlikte bulunmakta şeref duyduğunu ifade etti.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi

A
k Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver de yaptığı selamlama konuşmasında Belediye başkanımız Sayın Murat Aydın seçildiği günden bu yana vatandaşımıza yaptığı çalışmaları anlatarak onları da bir nevi yönetime dahil ettiği için kendisini kutluyorum dedi.

Murat Aydın Muhtarı onore etti

Bir süredir kemoterapi tedavisi gören Yeşiltepe Mahalle muhtarı Nadeye Polat'a bu hastalığın en önemli tedavisi moreldir. Burada muhtara bir söz verelim bir daha ki seçim de de aday olsun hepimiz onun için çalışalım dedi. Başkan acel öyle bir şey dir ki hasta olan değil vadesi tamam olana gelir. Şu an toplantı yaptığımız mekanın sahibi Derya kardeşimin, kardeşi hiç bir şeyi yok iken aniden vefat etti. Morelinizi iyi tutmanız lazım dedikten sonra keyifli bir ortam da mahalle halkı ile hasbihal etti.

Kimler toplantıya katılmıştı ?

Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver, yardımcıları Bilal Akgül,Yıldırım Emen ,Av.Saffet Öz,Metin Develi,yönetim kurulu üyeleri Aliye Öztürk, Erdoğan Biberoğlu, Bekir Eğerci,Ömer Yıldız, Meclis üyeleri ,Cahit Bayram,Kadir Erbasan,Hasan Uluocak,Cemal Merdan, İş adamı Abdülhaklim Kaya,Ali Gündüz başta olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34