banner32

Ak Parti Zeytinburnu Delege Seçimini Yaptı

Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Abdulselami Delibalta ve yönetimi geçen hafta sonu 13 mahalle delege seçimini yaparak çıkan sonucu il başkanlığına gönderdi.

 Ak Parti Zeytinburnu Delege Seçimini Yaptı

Üyelerden Delege Seçimi İçin Yoğun Katılım Oldu

İlçe başkanı A.Selami Delibalta gazetemize şunları söyledi “İl başkanlığımızın talimatları doğrultusunda 1 Aralık 2019 tarihinde ilçe merkezinde 13 Mahallemiz için kurduğumuz sandıklarda mahallerde kayıtlı üyelerimiz kimliklerini ibraz ederek üye listesinde kayıtlı olan üyelerimiz gönderdiğimiz SMS ler ile delege seçiminden haberdar edildi.  Yüksek katılımlı bir delege seçimi oldu. Delege seçimi için gelip oy kullanan bütün seçmenlerimize teşekkür ederim” dedi.

Oy kullanma gününde Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Hasan Turan,Av. Abdullah Güler, İl yönetim kurulu üyesi Sümeyye Esenyel Durmuş, Zeytinburnu Belediye başkanı Ömer Arısoy, yardımcısı Hurşit Bekaroğlu’ da delege seçiminde İlçe yönetimini yalnız bırakmadı.

İstanbul Times Yayın Grubu olarak delege seçiminin Ak Parti Zeytinburnu ilçe teşkilatına hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34