banner32

Başkan Arısoy’dan ‘Akşam Çayı’ Ziyaretleri

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un vatandaşların sorunlarını dinlemek adına başlattığı, ‘Başkanla Akşam Çayı’ programının ilki Zeytinburnu Gökalp Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Başkan Arısoy, Gökalp Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek onların dertlerini dinledi.

Başkan Arısoy’dan ‘Akşam Çayı’ Ziyaretleri
 Zeytinburnu Belediyesi’nin vatandaşların sorularını cevaplamak, dertlerine derman olabilmek amacıyla düzenlediği ‘Başkanla Akşam Çayı’ programının ilki Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy öncülüğünde gerçekleşti. Gökalp Mahallesi’nde bir kafede gerçekleşen programda Başkan Arısoy, kentsel dönüşüm projesiyle ilgili müjde verdi. Mahallede yaşayan vatandaşların sorularını dinleyen Başkan Arısoy, çözümler için önerilerde bulundu.

BAŞKAN ARISOY; “BEŞTELSİZ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ HAZIR”

Kentsel dönüşüm ile alakalı müjdesini de açıklayan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, “Beştelsiz’de bulunan Kuran Sitesi’nin yıkılması ile ortaya çıkan bir kentsel dönüşüm sorunumuz vardı. Bir de Telsiz Mahallemizde yıkılıp yeniden yapılması ve daha sonrasında yapılamayan bir yer vardı. Bugün buraya bir müjdeyle geldim. Beştelsiz kentsel dönüşüm projesinin hazırlıkları bitti. TOKİ kendi sitesinde ilan etti. 22 Ocak tarihinde ihale süreci başlayacak. Bizim için ihale aşaması çok önemliydi. Kuran Sitesi’nin bulunduğu yerde Mart ayı başında inşaatın başladığını, bir süre sonra yükseldiğini ve hak sahiplerine teslim edildiğini hep birlikte göreceğiz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34