banner32

Gülben hayranları çıldırdı

Sema Çelebi, sosyal paylaşım sitesi twitter'da Gülben Ergen için ağır konuştu.

Gülben hayranları çıldırdı
 Herkesin 'ıstakoz kraliçesi' diye tanıdığı Sema Çelebi, sosyal paylaşım sitesi twitter'a bir girdi pir girdi. Sosyetik işkadının hedefinde Gülben Ergen vardı. Sema Çelebi, Ergen hakkında yazdığı şu cümleyle büyük tepki çekti: "Hanımın birisi Gülben Ergen'e sormuş: Madem ki bukadar milliyetçisin; neden Kürt asıllı bir adamla evlenip 3 tane çocuk doğurdun? Enteresan, manidar!"

Hayranı oldukları sanatçı hakkında yazılan bu cümleyle öfkelenen Gülben Ergen sevenleri, durumu Ergen'e iletti. Sanatçı, kendisine ulaşan hayranlarına; "Ben, bu tarzda yapılan saçma eleştirileri umursamam, bu insanlara cevap vermem. Siz de bu insanla muhatap olmayın" dedi.

Herkes haddini bilsin; siz konuştukça unutulanları hatırlatacağım. Gülben Ergen'in kendisi ve tayfaları; ben estetik yapıyorum ama siz kendinize fena yapıyorsunuz!

SERT SÖZLER ÇILDIRTTI

- Hanımın birisi sen olamazsın onu bilirim. Hanımefendilik nerede, sen nerede? Ayıp yazdığından utan. Estetik utanmaya mani mi bilemem. 
- Sosyetik olmuş Sulukuleli! 
- Gülben Hanım, sana cevap vermedi. Çünkü seni muhatap kabul etmiyor. 
- Milliyetçilik üzerinden Gülben Ergen gibi 3 çocuk annesi bir kadına sallayan bu kadın, zamanında Amerika'da 5. Cadde muhtarlığına oynuyordu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34