banner32

Bilgi Evleri’nde ‘Güz Dönemi’...

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, üyelerinin kendilerini ve yeteneklerini keşfetmelerine imkân sunduğu kulüp faaliyetleri sezonunu 12 Kasım’da açacak.

Bilgi Evleri’nde ‘Güz Dönemi’...
Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evlerinin, her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu kulüp faaliyetleri için 1 Kasım Perşembe günü başlattığı kayıtlar 10 Kasım Cumartesi günü sona erecek. Kontenjanların 20 kişiden oluşacağı toplamda 600 üyenin katılacağı ve on üç hafta devam edecek olan kulüp çalışmaları ise 12 Kasımda başlayacak.

Bilgi Evleri, Satranç’tan Sahne ve Gösteri Sanatları’na, Fen ve Teknoloji’den Kitap Dostları’na, İyilik’ten Safahat’a, Dil ve Yazı’dan İngilizce’ye, Krigami’den Biyoloji ve Doğa’ya kadar daha birçok kulüpleriyle gençlerin beklentilerine cevap verecek. Üyelerin hayatına renk katmayı, bilgi ve becerilerini geliştirmeyi, sosyalleşmelerine katkıda bulunmayı, değerler eğitimi çerçevesinde kültürel birikimi artırmayı amaçlayan kulüp faaliyetleri ile Bilgi Evleri güz döneminde de en kaliteli hizmeti vermeye hazırlanıyor. İlgi ve yeteneklerine göre istedikleri kulüpleri seçecek üyeler, öğretmenler tarafından hazırlanan müfredatlar doğrultusunda hem kendilerini geliştirecek hem de vakitlerini verimli olarak değerlendirme fırsatı yakalayacaklar.

Güz dönemi boyunca devam edecek olan kulüp çalışmaları 9 Şubat Cumartesi günü, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek bir ödül töreni ile sona erecek. Kulüp faaliyetlerinde aktif ve başarılı olan üyeler, ödüllerini Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ın elinden alacaklar. Üyelerin yapmış oldukları çalışmalar yine aynı gün içersinde ZKS’de açılacak olan sergide ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34