banner32

Ak Parti STK.ziyaretleri devam ediyor

Adalet Ve Kalkınma Partisi (Ak Parti ) Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver ve yönetimi her hafta Cuma akşamları iki veya üç sivil toplum kuruluşunu ziyaret ederek ilçe ile alakalı fikir alışverişinde bulunuyorlar.

Ak Parti STK.ziyaretleri devam ediyor
HABERİN GALERİSİ
CHP vs

CHP vs

Sadece seçimde değil her zaman halkın içinde olan parti

Bu haftanın ziyaret edilen sivil toplum kuruluşları Çankırı İli Kıysın Köyü Eğitim Vakfı, Çankırı Yeşil Ilgaz Spor kulübü ve Bitlis,Sason,Muş derneği oldu.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi 
  
İlk ziyaret Çankırı Kıysın Köyü Eğitim vakfına oldu. Vakıf başkanı Haşim Küçük Ak Parti heyetini samimi bir şekilde karşılayarak daha seçimi bir yıldan fazla süre var ve sizler halkın içinde çalışıyorsunuz elbette oy oranınız % 50 olur demesi başkan Ünver’i memnun etti.
 
Daha sonra Çankırı Yeşil Ilgaz Spor Kulübü ziyaret edildi. Külüp başkanı Arif Şengül misafirlerine çiğköfte,meyve ve çay ikram etti. Daha sonra Zeytinburnu belediye başkanı Murat Aydın’da Ak Parti heyetine katılarak kulüp idarecileri ile sohbet etti.
 
Asıl Konuşma ve sohbet Bitlis,Muş Sason derneğinde oldu
 
Bitlis, Muş,Sason dernek başkanı Abdülhamir Eyrek Kendilerini ziyaret eden Belediye başkanı Murat Aydın ve Ak parti ilçe balkanı Bahattin Ünver ve arkadaşlarına kendilerini ziyaret ettiği için teşekkür etti.
 
Gerek Ak parti ilçe başkanı Bahattin Ünver gerekse de belediye Başkanı Murat Aydın CHP’nin Zeytinburnu belediyesini sallamaya devam ediyoruz SMS mesajına gönderme yaparak dernek yetkililerine siz hiç gündüz sallandınız mı sorusu sordular. Daha sonra başkanlar CHP’nin haksız olarak Türkiye’deki Deniz fenerinin üstüne gittiklerini ifade ederek bu dermek hakkında verilmiş hiçbir ceza yok. Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu haksız bir linç girişimi ile karlı karşıya. Sanki belediye olarak ilk kez Deniz fenerine yer tahsis etmişiz gibi iki genel başkan yardımcısı ve il başkanlarını da davete ederek basın açıklaması yapmaları doğru ve adil bir davranış değildir dedi.
 
Derneğin üyesi olan iş adamı Fikret Tuncer yaptığı konulmada şunları söyledi “ Ak Parti İlçe başkanı Sayın Bahahtin Ünver ve yönetim kurulu üyesi arkadaşları bizleri ziyaret ederek mutlu etmişlerdir. Bizim kapımız tüm siyasi partilere açık ama seçime bir yıldan fazla süre olmasına rağmen Ak Parti’nin halkın içinde olması halk tarafından sandıkta karşılık buluyor diyerek Ak parti heyetine teşekkür eti.   
 
Ak Parti Zeytinburnu belediye meclis üyesi iş adamı ve dernek üyesi Cahit Bayram’da Ak parti ilçe başkanı Bahahtin Ünver,yönetimi ve Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın’a derneklerini onurlandırdığı için arkadaşları adına teşekkür etti.
 
Gecenin geç saatlerine kadar devam eden toplantıda Ak Parti heyeti ve dernek yöneticileri uzun süre sohbet etti.
 
Kimler katıldı ?
 
Ak Parti Zeytinburnu ilçe balkanı Bahattin Ünver ,belediye başkanı Murat Aydın, yardımcısı Gökhan Kasap, Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkan yardımcıları teşkilat başkanı Hüseyin Emre Aslan, Sosyal işler birim başkanı Metin Develi ,Halkla ilişkiler birim başkanı Yıldırım Emen, Yönetim kurulu üyesi Fikret Tuncer, Ömer Yıldız,M.Zeki Sarban,Ahmet Kaya,Erdoğan Durmaz, Fevzi Volkan Çankaya ,İstanbul Times ve Zeytinburnu TimesGazeteleri imtiyaz sahibi Hüseyin Çetiner, Zeytinburnu Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Taylan Demirelli, Genel yayın yönetmeni Murat Ergün başta olmak üzere Ak Parti Mahalle başkanları ve dernek idarecileri ziyarette hazır bulundu.
 
Kaynak : İstanbul Times Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34