banner32

Ayhan Şahenk bir çok dalda kurs açtı

Ayhank Şahenk Ortaokulu'nun n idealist Müdürü Dilek Gürel okullar hayat olsun projesi kapsamında Genel Muhasebe ve dekoratif amaçlı sabun yapımı alanında olmak üzere iki ayrı branşta kurs açarak kursiyerlerin meslekleri saysesinde aile bütçesine katkıda bulunmayı amaçladıklarını söyeldi...

Ayhan Şahenk bir çok dalda kurs açtı
Her okul müdürü ders bitip eve giderken Dilek Gürel bu sefer kursiyerlere zaman ayırıyor

Milli Eğitim Bakanlığının hem sınıflar hem de  okul bahçeleri halkın istifadesine açılsın düşüncesi ile hayata geçidirği okullar hayat bulsun projesi kapsamında Ayhan Şahenk Ortaokulu hem iki ayrı dalda kurs açarak hem de okul bahçesini ders saatleri dışında halka açarak projeye destek oluyor.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi

Okul müdürü Dilek Gürel ile yaptığımız konuşmada okullar hayat bulsun projesi ile güzel işler yapmak istediklerini ifade ederek bu konuda ilçe milli eğitim müdürümüz sayın Yakup Hayırlıoğlu ve şube müdürlerimiz bize her türlü ilgi alaka ve desteği veriyorlar dedi.

Genel muhasebe kursu ve sabun yapma kursunda ziyaret ettiğimiz kursiyerler hiç bir kurs ücreti ödemeden bir meslek sahibi olacakları için mutku olduklarını ifade ettiler. Bir kursiyerde bizlere bu imkanı sunan devet büyüklerimize çok teşekkür ediyorum dedi.

Okul müdürü Dilek Güler Milli Eğitim  Bakanı Prof.Dr.Ömer Dinçer'in 19.12.2012 de okulumuzu ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi alacak dedi.


Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34