banner32

Ak Parti’den vefa yemeği

Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanlığı kuruluştan günümüz partiye emek verenlerin davetli olduğu veya yemeğini İBB Çırpıcı 1453 sosyal tesislerinde verdi.

Ak Parti’den vefa yemeği
 Delibalta ve Arısoy teşkilat mensuplarını kapıda karşıladı

AK Parti Zeytinburnu ilçe başkanı A. Selami Delibalta ve Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy, teşkilat mensuplarını kapıda karşıladı.

Yüzlerce partiliyi bir araya getiren yemeğe ilçe başkanı A. Selami Delibalta’nın yani sıra Beleidye başkana dayı Av.Ömer Arısoy'un,AK Parti İstanbul Milletvekili İffet Polat, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sümeyye Esenyol,Kurucu ilçe Başkanı Ahmet Dokumacı, Bir önceki Dönem ilçe Başkanı Bahattin Ünver,ve AK Parti'nin farklı kademelerinde kuruluşundan bu yana görev yapmış partililer katıldı.

‘Bu Dava’da Veda yok Vefa Var’

Vefa yemeğinde konuşan AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı A. Selami Delibalta konuşmasında şunları söylediÇok önemli bir seçimin içerisinde olduklarını altın çizen Delibalta, bu davada veda yok vefa var bu vefa hizmettir. Bu davada dün yok bugün var. Sizler bu davada çok önemli görevleri yerine getirdiniz. Çok zor süreçlerin içinden başarıyla çıktınız. Şimdi sizlerden bir isteğimiz var. Gelin hep birlikte el ele verelim. Sokağa inelim. 31 Mart akşamına kadar Zeytinburnu’nda girmedik sokak sıkmadık el bırakmayalım ve Başkan Adayımız Ömer Arısoy’u hep birlikte Zeytinburnu Belediye Başkanı yapalım dedi.

"Zeytinburnu sayesinde var oldum"

Konuşmasına kendini tanıtarak başlayan Av. Ömer Arısoy, "Ben 1993 yılından beri Zeytinburnu'nda oturuyorum. 1999-2014 yılları arasında Zeytinburnu Belediyesi'nde önce başkan danışmanı, sonra da belediye başkan yardımcısı olarak hizmet ettim. Burada yaptığımız çalışmalar sonucunda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın teveccühü ve takdirleriyle Kültür ve Turizm Bakanlığı müsteşarı olarak görevlendirildim. Bu bir kamu görevlisinin gelebileceği en üst düzey görevdir. Buna Zeytinburnu sebep oldu. Bunu Zeytinburnu sağladı. Yani ben Zeytinburnu sayesinde var oldum. Şimdi yine Cumhurbaşkanımızın, partimizin teveccühleri ve takdirleriyle Zeytinburnu Belediye Başkan adayı olarak huzurlarınızdayım. Allah'a sonsuz şükürler olsun. Beni var eden ilçeme hizmet etme imkanı verdikleri için başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere partime ve siz değerli yol arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum" dedi.

"Gece gündüz çalışacağıma söz veriyorum"

Konuşmasını sürdüren Arısoy, "Hep birlikte inşallah burada büyük bir heyecanla, samimiyetle, gayretle 31 Mart 2019'da bayrağı daha da yukarıya çıkaracağımızdan hiç şüphem yoktur. Size inanıyorum, güveniyorum. Zeytinburnu'nda çıtayı çok büyük bir miktarda yükselttik. Hep birlikte buna gönül verdiniz. Mahalle temsilcimizden, mahalle yönetim kurulu üyelerimizden başlamak üzere belediye meclisimize ilçe teşkilatımızdan il teşkilatımıza hep birlikte güzel bir sinerji ürettik. Elhamdülillah 4 seçimi kazandık. Bu çıtayı daha da yükseltmek için gece gündüz çalışacağıma sizin huzurunuzda söz veriyorum" diye konuştu. "Ben bu seçimde Zeytinburnu Teşkilatına çok güveniyorum"

AK Parti'nin kendi içerisinde bir yarışta olduğunu ifade eden AK Parti İstanbul Milletvekili İffet Polat, "Kendi hedeflerimizi egale ediyoruz. Ben bu seçimde Zeytinburnu teşkilatına çok güveniyorum. Eski ilçe başkanlarıyla, değerli büyüğümüz Murat Aydın başkanımızla çok büyük başarılar elde ettiler. Cumhurbaşkanımızın tasvipleriyle adayımız olan Ömer Arısoy Bey de Kültür Bakanlığı'nda, Zeytinburnu Belediyesi'nde çok güzel işler yaptı. Murat Aydın başkanımızın başarılarına çok güzel katkılar sundu. İnşallah belediye başkanı olarak da Zeytinburnu'nun çehresini değiştirecek. Dünya ile yarışan bir kent haline getireceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34