banner32

Adil Emecan,Hüseyin Çetiner'in Gündem Programına konuk oldu

Eski Zeytinburnu Belediye Başkanı Dr.Adil Emecan ,Hüseyin Çetiner ile Gündem programına katılarak birbirinden önemli konularda açıklamalarda bulundu.

Adil Emecan,Hüseyin Çetiner'in Gündem Programına konuk oldu
Zeytinburnu 3.Dönem Belediye başkanı Dr.Aidl Emecan Hüseyin Çetiner’in İstanbul Times Tv de hazırlayıp sunduğu “GÜNDEM” programının konuğu oldu.

Soru 1 :Adınız CHP Zeytinburnu Belediye başkan adayı olarak geçiyor. Siz bugüne kadar adayım yada değilim demediniz bir karar vermek için vakit gelmedi mi sizce ?


Soru 2: Bir önceki seçimde CHP’nin Zeytinburnu’ndaki oyu % 19 du siz 2009 seçimlerinde % 33’e Çıkardınız Ak partinin oyu da % 52 idi 44’e düştü bu matematiksel hesap ile 2014 seçiminde aynı artışı sağlamanız halinde seçimi alacağınızı düşünenler var siz bu hesaplamaya ne dersiniz ?


Soru 3:Girdiğiniz seçimlere baktığımız zaman sizin CHP'nin oylarına % 10 gibi bir katkı yaptığınız görülüyor bu düşünceye katılıyor musunuz ?.


Soru 4: CHP genel başkan yardımlarından bir çoğu ile söyleşiler yaptım.Ortak istek biz 3 tane AJANS’a çalışma yaptıracağız alanda kim aday olarak ön plana çıkarsa onunla seçime gideriz diyorlar . Alanda Adil Emecan ön planda çıkar mı sizce ?


Soru 5: Mustafa Sarıgül CHP’nin İBB adayı olursa sizinle Zeytinburnun’nda seçime girer mi ? Aranız nasıl sayın Sarıgül ile ?Soru 6 : CHP de Aday adayı olduğunu söyleyen Mimar Mustafa Fazlıoğlu için ne düşünüyorsunuz ? Fazloğlu aday olursa sizin 2009 da aldığınız % 33’ü aşı belediye başkanlığını kazanabilecek mi ?Soru 7: CHP Zeytinburnu ilçe başkanı Metin Doğan uzun süreden beri adayımız Mustafa Fazlıoğlu diyor kısa süre içinde Belediyesi olmayan ilçe Belediye başkan adaylarını açıklayacağını ifade eden CHP genel merkezi sizin adınızı açıklarsa Metin Doğan ile ilişkiniz nasıl olur ?

Soru 8: Murat Aydın 3 dönemdir yani 15 yıldır belediye başkanı sizce bu süre zarfında Yapması gereken çalışmaları yaptı mı ?

Soru 9- Bir belediye başkanı yapacağı çalışmaları 15 yılda yapamamış ise bu sefer seçilse bir şeyler yapabilir mi ?

Soru 10: Adil Emecan Bakırköy de ikamet ediyor neden Zeytinburnu’nda aday oluyor diyenlere neler söylemek isterseniz ?


Soru 11: Daha önce Murat Aydın’a karşı 3 sefer başkanlığı kaybettiğiniz halde yeniden aday olursanız bu sefer kazanacağınızı düşünüyor musunuz ?


Soru 12: Murat Aydın benim 15 yıllık dönemimde TEK bir kaçak bina yapılmadı diyor. Sizin döneminizde ise binlerce kaçak binanın yapıldığını sık sık söylüyor. Bu soruya nasıl cevap vereceksiniz ?


Soru 13: Murat Aydın’a karşı 3 sefer seçim kaybettiniz 4.süne girmek dorumu sizce ?


Soru 14 : Ak Parti den size teklif gelirse burada siyaset yapar mısınız ?


Soru 15: Bakırköy ve Eyüp için adınız geçiyor buralarda aday olmayı düşünür müsünüz ?


Bu soruların cevabı ve daha fazlası için çok yakında www.istanbultimes.tv yi izleyiniz.Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34