banner32

Elazığlılar yöresel günlerde coştu

Zeytinburnu Belediyesinin 9 yıldır yaptığı yöresel günlerin dördüncü gününde sıra Elazığlılardaydı

Elazığlılar yöresel günlerde coştu
HABERİN GALERİSİ
Elazıığ gecesi

Elazıığ gecesi

10 Eylül’de Erzincanlılar, 11 Eylül’de Diyarbakır Çermikliler,12 Eylül’de Çankırılılar,13 Eylül’de Tüm Giresunlular gecelerini yaparak gönüllerince eğlendiler.
Elazığ gecesi il ile bütünleşen Çayda Çıra oyunu ile başladı.Daha sonra Elağızlı sanatçılar birbirinden güzel türküleri ile dinleyenlerin kulak pasını sildi.
 
Zeytinburnu Times Haber Merkezi
 
14 Eylül’de de Tüm Elazığlılar Derneği yöresel günler kapsamında gecesini yaptı.Gecenin sunucusu olan Mehmet Alpay bir çok yerde taraflı hareket ederek izleyicilerin tepkisini çekti.
Ak parti ilçe yönetim kurulu üyeleri içinde 5 tane Elazığlı bulunduğu halde hiç birisin ismini anons etmemesi isimleri anons edilmeyenleri üzdü.

Protokol Üyeleri gecenin bitiminden sonra Adliye meydanında kurulan stanları gazerek gecesi olan Elazığ standında yörel kuruyemişlerin ve diğer ikramların tadına baktılar.Dernek başkanı iş adamı Nazir Güler gece boyunca misafirleri ile yakından ilgilendi.

Diğer konuşmacılar daha uzun konuşsun düşncesi ile açılış konuşmasını erken bitiren dernek başkanının bu nazik jestine karşın sunucu Mehmet Alpay'ın hiç gereği yok iken Nazir başkandan siyasetçi olmaz çünkü siyasetçiler mikrofonu aldımı kolay kolay bırakmaz dedi.

Sunucu'nun gafına Ataş anında cevap verdi 

İktidar partisi başta olmak üzere onlarca üst düzey siyasetçinin en ön sırada takip ettiği Elazığlılar gecesinin Sunucusu Mehmet Karamul'un Siysetçi mikrofonu aldımı kolay kolay bırakmaz söüzüne Ak Parti  İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş,çok manalı bir cevap vererek şunları söyledi " Biraz önce sonucu arkadaşımız siyasetçiler mikrofonu aldımı kolay kolay bırakmaz dedi. Bu durum belki Ak Parti iktidarından önce vardı ama biz bunu değiştirdik. Biz mikrofonu da görevlerimizi ne zaman ve nerede bırakacağımızı çok iyi biliyoruz. Mesela bu benim milletvekilliğinde son dönemim. Biz yapıştığımız yerde ömür boyu sabit kalmayı isteyen bir partiye mensup değiliz diyerek sonucunun yersiz ve gereksiz sözlerine anında cevap vermesi çok manidardı" 
 
Kimler Elazığlıları yalnız bırakmamıştı ?
 
Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ,Zeytinburnu belediye başkanı Murat Aydın, Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahahtin Ünver, CHP gurup başkan vekili Muharrem Ercihan Ekşi,Zeytinburnu Belediyesi Meclis 1.başkanı Özcan Doğan, Ak Parti Meclis üyesi Engin Şen, Hasan Uluocak,Abdülaziz Atalan,Cahit Bayram,Ak Parti il genel meclis üyesi Mustafa İbrahimoğlu,Askerlik Şube başkanı Ali Kolukısa,Zeytinburnu Belediye başkan yardımcıları,Gökhan Kasap,M.Zafer Alsaç, Ak Parti ilçe başkan yardımcıları, Hüseyin Arslan, Metin Develi,Yıldırım Emen, ilçe yönetim kurulu üyesi Hasan Memiş, Aliye Öztürk, CHP il genel meclis üyesi Yaşar Dindar,CHP Zeytinburnu Belediye meclisüyeleri,İlkay Biber, İsmail.Terzi, H.Hüseyin Üsküdar,MHP Zeytinburnu ilçe başkanı Av.Fethi Ahmet Alparslan, Gökalp mahalle muhtarı Celal Ertuğrul, ZEYDEF Başkanı Yıldıray Baş, Afyonkarahisarlılar dernek başkanı Adem Honça,Giresun dernek başkanı Yaşar Güner, Elazığ derneği eski başkanı Fevzi Altuğ, Ak parti ilçe yönetim kurulu üyesiM.Zeki Sarban,Salim Mızrak,Barış Kişo, Celal Altuğ başta olmak üzere yüzlerce seçkin davetli Elazığlıları bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salim mizrak
Salim mizrak - 12 yıl Önce

Huseyin abi elazig gecesine göstermiş oldugun ilgiden dolayı teskkur ederim bir Elazığli olarak gurur duydum Sagol

SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34