banner32

Kapaklar engeliye umut oldu

Ayhan Aktaş'ın kurucusu olduğu Mavi İklim Özel Rehabilitasyon merkezi ve bir çok STK.Temsilcisi aylarca topladıkları pet şişe kapakları ile 13 tane engelli aracı alarak ihtiyacı olanlara dağıttı...

Kapaklar engeliye umut oldu
Sarıyer,Bayrampaşa ve Zeytinburnu el ele verdi kapaklar engellilere umut oldu

Mavi İklim rehabilitasyon merkezi kurucusu Ayhan Aktaş'ın desteği ile Diyabetliler dernek başkanı Adnan Saygılı'nın öncülüğünde bir süre önce başlatılan kapaklar engelleri kaldırsın ismi ile başlatılan kampanya sonucu toplanan kapakların satılıp elde edilen gelir ile satın alınan 13 tane engelli aracı minik ve samimi bir tören ile Mavi İklimin binasında sahipleri ile buluştu.

Zeytinburu Times Haber Merkezi 

Kurumun kurucusu Ayhan Aktaş ve işin takipçisi Diyabetliler Dernek başkanı Ayhan Saygılı başta olmak üzere kapakların toplanmasında emeği geçenler duygusal konuşmalar yaptı.

Daha sonra ilk aracın teslimini Mavi İklimin Kurucusu Ayhan Aktaş yaptı.

Aktaş sürekli sosyal içerikli projelere sıcak baktıklarını ifade ederek bu tür konularla alakalı bize glen her teklifi değerlendirmeye açık olduklarını ifade etti. Diyabetliler dernek başkanı Adnan Sagılı'ya da teşekkür eden  Ayhan Aktaş hepimiz birer engelli adayıyız bundan dolayı engeliler konusunda daha duyarlı olmaya davet etti.

İstanbul Times Gazetesi olarak bizlerde engellilere araba dağıtan Mavi İklim Rehabilitasyon Merkezine ve Diyabetliler derneğine teşekkür ederiz.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34