banner32

Abay'dan Milli eğitim müdürüne ziyaret

2012 -2013 Eğitim öğretim yılının başlaması nedeni ile Zeytinburnu Abay Ortaokulu Müdürü Sevim Akbay,Öğretmen arkadaşları ve okulu temsilen seçilen öğrencilerle beraber ilçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Hayırlıoğlu'nu makamında ziyaret ettiler...

Abay'dan Milli eğitim müdürüne ziyaret
Akbay Milli Eğitim Müdürüne getirdiği Orkideyi eşinize hedi ediyoruz dedi...

Eğitim haftası nedeni ile ilçe Milli eğitim müdürü Yakup Hayırlıoğlu'nu ziyaret eden Abay Ortaokulu Müdü Sevim Akbay yaptığı konuşmada hep beraber yeni eğitim ve öğretim yılını huzur ve sevgi içinde geçirme dileğinde bulundu.

İstanbul Times Haber Merkezi  / Özel Haber 

İlçe Milli Eğitim müdürü Yakup Hayırlıoğlu'da makamına bir kız ve erkek öğrenciyi oturtarak derslerinizi iyi çalışır ve başarılı bir eğitim süreci geçirirseniz gelecekte bu makamlarda dahil bir çok yerde sizleri görüp gururlanabiliriz dedi.

Müfetişlerin kurumda olmasından dolayı zirayette fazla bulunamayan Hayırlıoğlu yerine eski Şube müdürü ve yeni Haluk Ündeğer Lisesi Müdürü Yunus Özbek'i vekil bırakarak Abay Ortaokulu idarecilerine ve öğrencilerine 2012 -2013 eğitim ve öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledi. 

Yunus Özbek'te yaptığı konuşmada şunları söyledi; " Zeytinburnu ilçesinin eğitim ve öğretim hayatına hizmet veren bizler sürekli fedakarlık yaparak ilçemizin eğitim seviyesini daha nasıl üst seviyelere çıkarabiliriz diye çareler arıyoruz.

Milli Eğitim müdürümüzm Sayın Yakup Hayırlıoğlu ve şube müdürü meslektaşlarımız da bize çalışmalarımızda her türlü kolaylık ve yol göstericiliği yaparak başarılı olmamız için çaba sarf ediyorlar.

Bugün bizi ziyarete gelen Abay Ortaokulu Müdürü Sevim Akbay, öğretmen arkadaşları ve geleceğimiz olan çocuklarımıza yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyoruz dedi.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA) 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34