banner32

Siz belediye başkanı olsaydınız ne yapardınız ?

Zeytinburnu ilçesinde yaşayan insanlarla konuştuğumuz zaman her kes ilçenin ayrı bir ihtiyacını öne sürerek eksiklik,aksaklık veya yapılamayanları söylüyor. Zeytinburnu Times Gazetesi sizin taleplerinizi Belediye başkanı Murat Aydın'a iletmek için bir hizmet başlattı... Siz belediye başkanı olsaydınız ne yapardınız ? haberin altındaki yorum gönder hanesine fikrinizi veya projenizi yazarak başkan MURAT AYDIN'a iletin ...

Siz belediye başkanı olsaydınız ne yapardınız ?
Talebiniz veya isteğiniz haklı ve makul ise belediye başkanı Murat Aydın mutlaka ilgilecektir...

Yıllardır Zeytinburnu ile alakalı  haber çalışması yapıyoruz. Belediye başkanı Murat Aydın ve kadrosu 14 yıldır samimi bir şekilde ilçenin güzelleşip gelişmesi adına bir çok çalışmayı başarı ile uyguladılar.

1999'dan günümüze zaman zaman yanlış icaatlerde yapılmış olabilir. Murat Aydın haklı eleştiriye her zaman açık olmasını bilen bir belediye başkanı olmuştur.

Siz yazın başkan değerlendirsin

ilçe halkının menfaatine olabilecek talep,istek,arzu,düşünce ve projenizi bu haberin altında yer alan "YORUM GÖNDER" kısmına yazarak bize ulaştırın. Hem fikrinizi milyonlar okusun  hem de yaşadığınız ilçeye bir katkınız olsun.

İsminizi ve iletişim bilgilerinizi doğru vermeniz belediye başkanı veya yardımcılarının gerek görmesi halinde sizinle iletişime geçmeleri için uygun olacaktır. 

iletişim bilginizin yayınlanmasını istemez iseniz sadece bizim tarafımızdan istenmesi halinde belediye yetkililerine vermemizi isterseniz özel bir not ile bu durumu yazın isteğiniz doğrultusunda hareket ederiz.

Hadi durmayın fikrinizle Zeytinburnu'na katkı yapın...


Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)


YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin  ÇETİNER
Hüseyin ÇETİNER - 11 yıl Önce

Belediye başkanı Murat Aydın'ı göreve geldği günden beri yakından takip eden birisiyim. Alçak gönüllü ve beyefendi bir kişiliği olduğunu her yerde ifade ediyorum. BEN BAŞKANIN YERİNDE OLSAYDIM : Zeytinburnu sahilinİ SEÇİMDEN ÖNCE HALKIN HİZMETİNE Açardım. Halkın sahile inmesi sadece belediyenin önündeki asma köprü ile sağlanıyor. Bu köprü de akşam belli bir saatte belediyenin bahçe kapısı kapanınca devre dışı kalıyor. Murat başkan İBB.ile görüşerek acil olarak Florya daki tesislerin daha küçük bir modelini buraya yaparak halkın yürüyerek 0.50 kuruşa çay içmesini sağlardım. İlçede yayın yayın yapan basın mensuplarına önem verirdim. Bu önemi basın danışmanınında vermesini sağlardım. Tarafımdan yazılan kitabın telif haklarını alır ilçede orta birde okuyan tüm öğrencilere bir tane kitap hediye ederdim. Kültür merkezinde yapılan programın birinde ilçede yayın yapan gazete sahiplerinin katıldığı bir program yapardım... programın İsmini de nasıl bir Zeytinburnu istiyoruz yapardım. Sonuç olarak Murat başkan 14 yıllık döneminde ciddi bir küskün ve kırgın ordusu bırakmadığı da bir gerçektir. Başkan İstanbul ilçe belediye başkanları içinde tecrübe olarak en önemlilerinden birisidir. Zeytinburnu bu tecrübeden istifa etmelidir mutlaka...

ihsan isildak
ihsan isildak - 11 yıl Önce

eLLİ SENEDİR zEYTİNBURNULUYUM.... Her halini biliriz. Yokluk zamanlarını,halkın fukara halini, gecekondulaşma ve alt yapı hizmetlerinin sıfır olduğu dönemlerini... Susuz istanbula göre daha şanslıydık tarihi çeşmelerimizden kaynak suları taşırdık sırtımızda ki askılarla. Şimdi belediyeciliği öğrendik, hizmet vermeyi de hizmet istemesini de.. YAT-KALK ATATÜRK TÜRKİYESİ yeterince bir ivme kazandı...Gelecek de görev alacakların bunu kaybetmemesi ve politize etmemesi kaydıyla bu hız değişmeyeceğe benziyor... Murat beyi her zaman takdir etmişizdir. Belediyeler-arası yarışın altında kalmamak görev anlayışıdır..insan sevgisidir.. Biz bunu kendisinde hep gördük. BAŞARILARININ DEVAMI İÇİN DUA EDİYORUZ.

SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34