banner32

Ak Parti teşkilat bazlı danışma meclisi toplantısını yaptı

Ak parti Zeytinburnu ilçe başkanlığı düzenli olarak ilçe danışma meclisi toplantılarını yapıyor.Kasım ayı teşkilat bazlı ilçe danışma meclisi Kazlıçeşme Kültür merkezinde yapıldı...

Ak Parti teşkilat bazlı danışma meclisi toplantısını yaptı
Aşure ikramlı damışma meclisinde Ak partiye katılım töreni 
 
Zeytinburnu Belediyesi Kazlıçeşme Kültür Merkezinde yapılan Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanlığı Kasım ayı teşkilat bazlı danışma meclisinin divan başkanlığını Siyasi ve Hukuk İşlerinden sorumlu ilçe başkan yardımcısı Abdülselami Delibalta yaptı. Divan katipliklerini ise, Adnan Çelik,Elif Kılıç, ve Ali Aydın'dan oluştu. 

Zeytinburnu İstanbul Times Haber Merkezi

İlçe başkanı Bahattin Ünver açılış konuşmasında ülke gündemindeki konulara değinerek bu toplantıların amacı teşkilat üyelerimizin konuşmasıdır dedi. Ünver gelecek yerel yönetim seçimlerinde Zeytinburnu'nun oy hedefini % 55 ile % 60 arasında belirledi. Teşkilata bu hedefe inanıyormusunuz diye soran Ünver'in konuşması alkışlarla kesildi. 

Konuşmasını kısa kesen ilçe başkanı Bahahtin Ünver'den sonra belediye bakanı Murat Aydın'da kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Teşkilatan sorumlu Ak Parti İstanbul il başkan yardımcısı Halis Dalkılıç yoklama yaptı

Bir çok ilçenin danışma meclislerinde imza atıp toplantıyı sonuna kadar takip etmeyenlerin tespit edilmesi adına il başkan yardımcısı Halis Dalkılıç'ın katıldığı bir çok ilçe danışma meclisinde yaptığı yoklamayı Zeytinburnu'nda da yaptı.Yüksek katılımdan dolayı memnun olan Dalkılıç teşkilat mensuplarına teşekkür etti. 

Ak Partiye taze kan

Değişik partilerde siyaset yapan veya yeni siyasete giren yüzlerce kişi rozet takılması ile Ak Parti saflarına katıldı.

Kimler Danışma meclisine katıldı ?

Danışma meclisine il Başkan yardımcı Halis Dalkılıç,İlçe balkanı Bahattin Ünver yardımcıları Metin Develi,Yıldırım Emen,Bilal Akgül,Av.Saffet Öz, Abdülselami Delibalta,Ayşegül Eyibil,İlçe yönetim kurulu üyeleri Ali Kulili,Zeki Sarban ve diğer yönetim kuruku üyeleri, Zeytinburnu belediye başkanı Murat Aydın, yardımcıları M.zafer Alsaç,Gökhan Kasap,ilyaz Saka,Ömer Arısoy ve çok sayıda meclis üyesi, il yönetim kurulu üyesi Fethi Ahmet Balin,
Arzu Akalın, Şevki Şar,başta olmak üzere çok sayıda parti üyesi Kasım ayı teşkşlat bazlı ilçe danışma meclisine katıldı.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34