banner32

Zeydef artık yara aldı

Zeytinburnu Dernekler federasyonu kurucu başkanı Yıldıray Baş'a haksızlık yapan Yaşar Güner ve bazı dernek başkanları zaman ve para harcayan kurucu başkana karşı ahde vefasızlık yaptılar...

Zeydef artık yara aldı

ZEYDEF'te ayrımcılık ve küçük düşünmek hada safha da

Bir çok konuda birlik ve beraberlik sağlayamayan ZEYDEF'in bu mantık ile yönetilemeyeceği artıkl belli oldu.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi / Özel Haber

Federasyon içinde Yıldıray Baş denemindeki birlik ve ahenkte eser kalmadı. 2 oy farkı ile yeni başkan olarak seçilen
Yaşar Güner'in dernekçilik konusunda eksik bilgiye sahip olması diğer dernek başkanlarını olaya müdahale ettirir duruma getiriyor.

Emniyet müdürü  ve belediye başkanı ziyareti için ilçede faaliyet gösteren basın mensupları arasında ayrımcılık yapılması federasyonda  başkanın dışında iş yapıldığının bir kanıtı olsa gerek.

Yaşar Güner dahil hiç bir federasyon yetkilisi biz hiç bir basın kuruluşuna haber vermedik. Haberimizi yapan gazeteci arkadaşımız federasyonun üyesi kendisi haberimizi yapmış demeleri kurum ciddiyetine yakışmaz.

Ya ilçede yayın yapan tüm medya kuruşuşları yapılan ziyaretlere davet edilir veyahut da ziyaret haberini kimse yapmaz.

Daha önce dernek başkanı ve diğer yetkililere bu konuda gerekli açıklamaları yaparak biz ZEYDEF'in çalışmalarına gazetelerimizde ve haber porallarımızda yer vermek istiyoruz. Bizi de çalışmalarınıza dahil ederseniz sesinizi duyurmaya çalışırız demiş idik.

Ayrıca eğer acil bir ziyaret ve çalışma olur biz gelmez veya gelemez isek de basından sorumlu federasyon başkan yardımcısı bir fotoğraf ve haber metnini bize mail atması gerektiğini ifade ettiğmiz halde Belediye başkanı ve Emniyet müdürüne yapılan ziyarette grubumuz devre dışı edilmek istenmiştir. Bu çifte standardı kabul etmemiz düşünülemez.

  
Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34