banner32

Karnında bıçakla hastaneye geldi

İzmit Çukurbağ Mahallesi’nde 8.kattaki bir eve giren yüzü maskeli hırsız, ev sahibi Nevin Gökaltun’u bıçaklayarak kayıplara karıştı.

Karnında bıçakla hastaneye geldi
  İzmit Çukurbağ Mahallesi’nde bir eve giren yüzü maskeli hırsız, ev sahibini bıçaklayarak kayıplara karıştı. Alınan bilgiye göre Çukurbağ Mahallesi Gebeşoğlu Sokak Akıntaş Apartmanı’ndaki Halil ve Nevin Gökaltun çiftine ait 8.kattaki daireye akşam saat 20.00 sularında hırsız girdi. İzmit’te esnaf olan Halil Altuntaş’ın evde olmadığı ve eşi Nevin Altuntaş’ın da 12 ve 14 yaşlarındaki iki çocuğuyla bilgisayar başında olduğu esnada Nevin Altuntaş (38), arka odadan sesler duydu.

Sesleri kontrol etmek için arka odaya giden Nevin Altuntaş, evdeki yüzü maskeli olduğu öne sürülen hırsızla burun buruna geldi. Panikleyen hırsız elindeki bıçağı Nevin Gökaltun’un karın boşluğuna saplayarak kayıplara karıştı. Kanlar içinde yere yığılan Altuntaş’ın çığlığını duyan komşuları hemen durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çevrede incelemede bulunurken sağlık ekipleri de Altuntaş’a müdahalede bulundu.

Karnına saplanan bıçakla birlikte sedye üzerinde 8.kattan indirilen Gökaltun, ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Hemen ameliyata alınan Gökaltun’un karın boşluğundaki bıçak, ameliyatla çıkartıldı. Gökaltun’un hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken polis ekipleri evde ve apartmanda detaylı incelemelerde bulundu. Ekipler, olayı gerçekleştiren hırsızın yakalanması için geniş çapta soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34