banner32

Ak Partili gençler salona sığmadı

Ak Parti ilçe teşkilatlarında her birim danışma meclisini düzenli olarak yapıp çalışmalarını hep birlikte masaya yatırma fırsatını buluyor.

Ak Partili gençler salona sığmadı

aynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

Zeytinburnu AK Gençlik, 5. Dönem 1. Danışma Meclisi toplantısını Kazlıçeşme Kültür Merkezi Akdeniz Salonu’nda büyük bir katılımla gerçekleştirdi.

istanbul Times Haber Merkezi

Duyuruları günler öncesinden yapılan toplantıya, hazırlıkların ve salonun fuaye alanındaki ikramların gerçekleşmesinin ardından saatler 19.30’u gösterdiği sıralarda geçildi.

Danışma Meclisi’ne AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, İstanbul İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Bünyamin Demir’in yanı sıra çok sayıda ana kademe ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri, il gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri katıldı. 

Divan kurulunun belirlenmesi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından gençlik kolları başkanı Sercan Sayılı açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Konuşmasında gençlik olarak faaliyetlerine değinen Sayılı, ayrıca ülkemizin geleceği için gençliğin önemi üzerinde de durdu. Sayılı’nın konuşmasından sonra gençlik kollarının seçildikten bugüne kadar gerçekleştirdiği faaliyetlerin özetini içeren bir sinevizyon gösterisi yayınlandı. Sinevizyon gösterisinin ardından gençlik teşkilatı mensuplarının ilçe başkanlığı, il gençlik kolları başkanlığı ve belediye başkanlığına yönelik soruları alındı.

Ardından protokol konuşmalarına geçildi ve önce ana kademe İlçe Başkanı Bahattin Ünver, sonrasında Belediye Başkanı Murat Aydın ve son olarak da İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Bünyamin Demir konuşmalarını yaptılar.

Üç konuşmacı da gençliğin Türkiye’nin geleceğindeki elzem rolüne dikkat çekerek Zeytinburnu’lu AK Gençler’e bugüne kadarki faaliyetleri için teşekkür ettiler ve bundan sonrası için daha büyük bir coşku ve istekle çalışmalarını beklediklerini belirttiler.

Ayrıca Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, belediye olarak gençlerin problemlerine yönelik attıkları ve atmayı planladıkları adımlar
hakkında katılımcılara detaylı olarak bilgilendirmede bulundu.

K

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34