banner32

Ali Çelik, ölümü ile herkesi birleştirdi

Cumhuriyet Halk Partisi eski ilçe başkanı işadamı Ali Çelik hayatını kaybetti. Zeytinburnu Yenidoğan Camisi'nde kılınan cenaze namazı ile Ali Çelik'i yüzlerce seveni son yolculuğuna uğurladı.

Ali Çelik, ölümü ile herkesi birleştirdi
AK Parti, MHP ve CHP ilçe başkanları başta olmak üzere bir çok farklı partiye mensup siyasetçinin son yolculuğunda yalnız bırakmadığı eski CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı ve işadamı Ali Çelik, ölümü ile ayrı görüşlere sahip bir çok siyasiyi bir araya getirdi.

İstanbul Times Haber Merkezi

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Cevahir Holding kurucusu İbrahim Cevahir, Esnaf Odası Başkanı Tacettin Akdağ, AK PartiZeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Mimar Süleyman Uluocak, MHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Av.Fethi Ahmet Alpaslan, CHP İlçe Başkanı Metin Doğan, eski ilçe başkanları Mimar Mustafa Fazlıoğlu ve Metin Gazioğlu, Siyasetçi işadamı Salih Zeki Durmuoğlu başta olmak üzere değişik siyasi partilere mensup yüzlerce kişi merhum Ali Çelik’i son yolculuğunda yalnız bırakmadı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da merhum Ali Çelik’in oğlu Ercan Çelik’i telefon ile arayarak baş sağlığı mesajını iletti.
Merhum Ali Çelik’in oğulları Erdoğan ve Ercan Çelik, babalarının naaşı önünde beklerken, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de taziyelerini ilettti. Sarıgül, "Merhum babanız bu davaya 50 yılını verdi. Ancak CHP’nin bu şekli ile tek başına  iktidar olması çok zor" dedi.
Cenazeye katılanların Mustafa Sarıgül’e karşı gösterdikleri ilgi ve alakanın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘ın, İBB adayı olmadan önce gördüğü ilgi ve alakadan farksız olması dikkatlerden kaçmadı.
 
Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34