banner32

Gaziantepli Ramazan usta lezzet sunmaya devam Ediyor

Zeytinburnu Telsiz Mahallesinde mekanı küçük ama lezzeti büyük bir mekanı ziyaret ettik. Baklava, Kadayıf, Sarma ve birçok tatlı çeşidinin üretim ve satışını yapan Gaziantepli Ramazan Usta’nın ürettiği tatlı çeşitlerini tattık hepsi de tam not aldı.

Gaziantepli Ramazan usta lezzet sunmaya devam Ediyor
 Ramazan ustanın yeri küçük ama sanatı ve lezzeti büyük

Nar gibi kızarmış tatlıları görmek insana ayrı bir keyif ve zevk veriyor. İstanbul Times Yayın Grubu olarak Lezzet duraklarını ziyaret ederek okurlarımıza ve izleyenlerimize nerede ne tür lezzetler var haber veriyoruz.

Zeytinburnu sokaklarında gezerken gözümüze küçük ama şirin bir Baklava satış noktası takıldı. Hemen içeri girerek tam bir esnaf olan Ramazan Usta ile sohbet ettik. Ramazan usta bizim gazeteci ve televizyoncu olduğumuzu öğrenince artık bizim de bir reklamımızı yaparsınız dedi. Biz de neden olmasın dedik ve bu satırları yazdık.

Ramazan usta müşteri memnuniyeti bizim için olmazsa olmaz diyor

Ramazan bayramında binlerce eve tatlıları ile giren ramazan usta herkesin tepişleri getirirken  kendisine kalite, lezzet ve tazelik için teşekkür ettiğini ifade ederken müşteri memnuniyetinin kendisi için para kazanmaktan daha mühim olduğunu söyledi.

İşte Sipariş Adresi :

Gaziantepli Ramazan Usta

Merkez : Telsiz Mahallesi 72.Sokak NO:47/ B Yeniyol/ Zeytinburnu/İstanbul

Sipariş Tel : 0212- 547 98 52 (Ziya Gün Parkına Yakın Pazartesi Pazarının Girişinde)

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34