banner32

CHP'de kim Zeytinburnu Belediye başkan adayı olsun ?

Gelecek yerel yönetim seçiminde Zeytinburnu'nda belediye başkanlığını Ak Partiden alacağına inanan CHP Zeytinburnu ilçe örgütünde ciddi birseçim çalışması alttan alta başlamış durumda...

CHP'de kim Zeytinburnu Belediye başkan adayı olsun ?
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zeytinburnu ilçe  örgütü gelecek yerel yönetim seçimlerinde Zeytinburnu ilçesinde seçimi alacağına inanmış durumda.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi

Daha seçime bir yıl gibi süre olmasına rağman Mimar Mustafa Fazlıoğlu başta olmak üzere bir çok kişi aday olmak için ilçe ve il yönetcilerini ikna etmeye çalışıyor.

CHP'nin bir önceki dönem belediye başkan adayı Dr.Adil Emecan'ın Bakırköy'de aday olmak istediği bilgisi kulislerde konuşulan konular arasında yer alıyor.

Ak Parti'nin de seçimi CHP ye kaptırmamak için Bayrampaşa'da Hüseyin Bürge ile seçime girip daha sonra Bürge'yi  TBMM.ne kaydırarak Atilla Aydıner'e başkanlığın kapısını açtıkları gibi Ak Parti'nin Zeytinburnu'nda da Murat Aydın ile seçime gireceği 2015 yılında yapılacak genel seçimlerde Murat Aydın'ın TBMM.ye kaydırılacağı yerine de meclis üyelerinden birinin başkan yapılacağı konuşuluyor.

İşte CHP'de muhtemel aday adayları

www.zeytinburnutimes.com haber portalı bir süre önce Ak Parti’nin belediye başkan adayı kim olsun anketini yayınlamıştı. CHP li okurlarımızdan neden CHP adayları için de bu tür bir anket yapmıyorsunuz sorusu sıkça soruluyordu.
Ak Parti anketi sonuçlandığı gün bu anketi yayına koyduk.  
 
İşte Muhtemel CHP Zeytinburnu adayları
 
  1- Fikret Konya
  2- Mustafa Fazlıoğlu
  3- Av.asım Güven  
  4- Salih Zeki Durmuşoğlu
  5- ilkay Biber
  6- Dr.Adil Emecan
  7- Av.Resmiye Göç
  8- Tacettin Akdağ
  9-Yaşar Dindar
10- Diğer
11- Hiç birisi
 
 
Siz de bu haber portalının sol alt tarafında bulunan ankette oyunuzu kullananın desteklediğini adaya oy verin.
 

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
YASAR DİNDAR
YASAR DİNDAR - 12 yıl Önce

BU TÜR ANKETLER ADAY BELIRLEYEMEZ BELİRLEYEN KATMANLAR BELLİDİR

****
**** - 11 yıl Önce

ilkay biber olmalı

Ramazan Kembiloglu
Ramazan Kembiloglu - 11 yıl Önce

Tabiki İlkay Biber olmalı

merkezefendi İ.E.T.T BLOKLARI
merkezefendi İ.E.T.T BLOKLARI - 12 yıl Önce

Arkadaşlar 15 yıl geçti yapılan çalışmalar fiyasko ile sonuçlandı.merkezefendiye verilen hiç söz yerine getirilmedi. mahallemizde 22 dönüm arsa fatih sultan vakfına bağış yapıldı. deniz fenerinin kulladığı arsa 25 yıllığına bedelsiz olarak tekrar verdiler ilçemize ait yerleri hep bağış yaptılar.
bu seçimde ZEYTİNBURNU HALKININ SEVDİĞİ İSİMLERİ BİR ARAYA TOPLAMALIYIZ-- FİKRET KONYA-İLYAZ SAKA-SÜLEYMAN ULUOCAK -RESMİYE GÖÇ-AYDIN ÇIĞRIKÇI- MUSTAFA FAZLIOĞLU TOPLUMA GÜVEN VEREN İSİMLERİ GÖRMEK İSTİYORUM...BELEDİYEYİ ALMANIN BAŞKA YOLU YOK

ali
ali - 12 yıl Önce

sayın aktif üyem bende sizin gibi aktif olan bir üyeyim. kendi içimizden birine yapılan iltifatlar ve yorumlar sizi neden bu kadar rahatsız etti anlamış değilim meclis üyemizi yerden yere vursak hoşunuza mı gidecekti? kaldı ki bu kişi olduğu konumun sonuna kadar hakkını veren bir insandır. madem ki ilkay bey sizin dediğiniz gibi "vazifesidir yapmak zorunda" vazifesini yapmayan diğer arkadaşlar için ne düşünüyorsunuz? örgüt içinde bu kadar aktif olan birinin bu çalışmaları görmezden gelmesini de anlayabilmiş değilim. hiç mi meclis tv yi seyretmiyorsunuz? hiç mi örgüt toplantılarına katılmıyorsunuz? insanların birini desteklemesi yalakalık değildir. sizi de neden bu kadar rahatsız ettiğini anlamış değilim. aktif parti üyesi biri olarak yapılan çalışmaları görmezden gelmeyi değil taktir etmenizi beklerdim. ayrıca yaptığınız yoruma isim yazmamış olmanız da ne kadar samimi olduğunuzu gösteriyor. bu oylamalar dediğiniz gibi elektronik ortamda yapılmış olabilir ama bizler gerçek kişileriz.

aktif örgüt üyesi
aktif örgüt üyesi - 12 yıl Önce

yahu bu ikinci yorumum simdi tekrardan baktımda yazılanlara, ilkay beyin yaptıkları ortada yazmıssınız ne yaptı bu örgüt için, yapmıssa üstüne düşen görevi yapmıstır, çünkü onun meclis üyeliği gibi bir sorumluluğu var zaten, ekstra ne yaptı.. hangi aktif üyeyle oturup konustu, projelerini anlattı.. el insaf arkadaş! göz göre göre bu neyin yaranmasıdır.. ne açıdan hangi gözlükle bakıyorsunuz insanlara

aktif örgüt mensubu
aktif örgüt mensubu - 12 yıl Önce

yorum yapanlara bakıyorumda yürü be ilkay bey , arkandayız yanındayız gibi yorumlar yapılmış, yahu bu örgütün hangi etkinliğinin basından sonuna yer aldınız, yorum yapan insanlar hangi aktif görevin içinde kendilerine yer ednmişler, buradan pofpoflayarak yorum yaparak olmuyor bu işler.. çalışan örgütün kararıyla hareket edilir, internet başından otomatik oy kullanmaya alarak değil, hiç kimse de saf değil! Teşekkürler..

neslihan efeoğlu
neslihan efeoğlu - 12 yıl Önce

ilkay biber tabiki....


SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34