banner32

Muharrem İnce Zeytinburnu'nu inletti

29 Ekim Cumhuriyet bayramı nedeni ile bir dizi etkinlik yapan CHP ilçe örgütlerinden Zeytinburnu'nun misafiri CHP gurup başkan vekili ve Yalova milletvekili Muharrem İnce oldu.

Muharrem İnce Zeytinburnu'nu inletti
CHP.Zeytinburnu ilçe örgütünün günlerdir hazırlık yaptığı Muharrem ince buluşması bugün saat 19'da gerçekleşti. İlçe başkanı Metin Doğan öncülğünde Atatürk anıtına karanfil bırakıldı. 

Doğan konuşmasında devrim şehitlerini unutmadıklarını vurgulayarak 29 Ekim Cumhuriyet bayramlarının kutlanması ile alakalı hükümetin çıkarmak istediği zorluklara boğun eğmeyeceğiz dedi.89 Yıldır kutladığımız gibi bütün engellemelere rağmen biz yinede bayramımızı kutlayacağız dedi.

İstanbul Times Haber Merkezi  

Muharrem İnce h
er zaman ki muhteşem hitabı ile Zeytinburnu adliye meydanını dolduruan kalabalığa ilginç sözler ve benzetmelerle hitap etti. İnce konuşmasında kendilerine engel çıkaran valiler için "AKP" valilerinden izin alacak değiliz. Biz cumhuriyeti kurarken onlar başka işlerle meşguldü. AKP beni sallayamadı ama Lodos beni bugün salladı dedi.

İnce, daha sonra biz Allah'dan korkarız AKP ise Amerikandan dedi.Tarım politikasınında AKP tarafından bitirildiğini iddia eden Muharrem İnce Türkiye de ilk defa bu hükümet döneminde yurt dışında saman ithal edildi diyerek yanlış tarım politikası uygulandığını iddia etti.

Bizim telefonlarımızı dinleyeceğinize gidip teröristlerin telsiz konuşmalarını dinleyin.Bu hükümet halk düşmanıdır. CHP savaş meydanlarında kuruldu,AKP müteahhit masalarında sözleri ile  Zeytinburnu adliye meydanında toplanan binlerce CHP'li ye hitap eden Muharrem İnce daha sonra partililerle 58 Bulvar caddesinde devam eden fener alayına eşlik ederek yürüdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34