banner32

Metin Doğan’dan Ak Partiye ağır suçlama

CHP Zeytinburnu ilçe başkanı Metin Doğa Partisinin bayramlaşma töreninde Ak Parti’ye ağır suçlamada bulunurken Amerika askerleri Müslüman Iraklı kadınlara tecavüz ederken siz de peçete ve kolonya mı tuttunuz dedi.

Metin Doğan’dan Ak Partiye ağır suçlama
Doğan Hızını alamayarak Libya,Irak ve Suriye konusunda AKP.nin Amerika ve İsrail’in
değirmenine su taşıdığını söyleyerek bu politikalar Türkiye’yi uçuruma götürüyor dedi.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi / Özel Haber 
 
Doğan şöyle konuştu “ Libya lideri Kaddafi bir diktatördü. Onun döneminde petrol gelirlerinin bir kısmı ona ve ailesine diğeri Libya halkına gidiyordu. Bugün ise Petro gelirlerinin küçük bir kısmı işbaşına getirdikleri yönetime gidiyor aslan payı ABD. ve İsrail’e gidiyor dedi.
 
AKP İsrail ve Amerika’ya hizmet ediyor iddiası
 
ilçe başkanı Doğan Malatya’nın Kürecik kasabasında kurulan radar üstünün İsrail’in güvenliği için kurulduğunu iddia etti. Doğan’ın İyiki Müslüman olarak doğduk iyi ki İslam var. İslam dini ilerici ve barışa önem veren bir dindir. AKP iktidarı ülkeyi ekonomide, ticarette geriye götürdü. Bu İslam’ın hatası değil beceriksiz AKP.yönetiminin hatasıdır dedi.
 
Hazreti Muhammed kadına hak ettiği değeri verdi
 
Peygamberimiz Hazreti Muhammed 15 asır önce köleliği kaldırdı. Kadınlara haklarını verdi.Böyle güzel ve insanlığa hizmete den bir dini siyasete ve ticarete alet edenlerin ülkemizi ne hale getirdiğini görüyorsunuz dedi.
 
Doğan’ın konuşması ayakta alkışlandı
 
CHP Zeytinburnu ilçe başkanı Metin Doğan kurban bayramı nedeni ile yaptığı konuşmada özellikle Hazreti Muhammed ve İslam dinine vurgu yapması bir zamanlar vaazları ile kitleleri peşinde koşturan merhum Timurtaş hoca kadar etkileyici konuşması salonu dolduran partililerce uzun süre alkışlandı.
 
Doğan konuşmasını Ak Parti’nin Suriye konusunda ABD. ve İsrail’in güdümünde hareket ettiğini iddia ederek güva komşularımızla sorunumuz olmayacaktı. Şu an Irak,İran,Suriye ve diğer komşularımızla savaşın eşiğindeyiz oysa dinimiz bize gerekmedikçe ve mecbur kalınmadıkça savaş yapmamayı öğütlüyor dedi. Suriye konusunda AKP.kendi iradesi ile hareket edemiyor.İsrail ABD’ye bastırıyor Obama’da Tayip’e talimat veriyor o da Suriye’ye saldırıyor dedi.
 
İlçe başkanı Metin Doğan konuşmasını bitirdikten sonra söz almak isteyen var ise duygu ve düşüncelerini ifade edebilir dedi. Bunun üzerine siyasetçi iş adamı ve CHP Zeytinburnu Belediye başkan adayları arasında ismi geçen Salih Zeki Durmuşoğlu’da ülkemizde yaşanan son gelişmeler hakkında etkileyici bir konuşma yaptı.
 
Durmuşoğlu’nun konuşmasından sonra CHP ‘nin muhtemel Zeytinburnu belediye başkan adayları arasında ismi geçen diğer bir aday olan Mimar Mustafa Fazlıoğlu ‘da bir konuşma yaparak partilileri 28 Ekim 2012 de Adliye meydanında yapılacak olan Cumhuriyet kutlamasına davet etti.
 
Daha sonra CHP Meclis   gurup başkanı Ercihan Ekşi de konuştu. Ekşi konuşmasında ilçe başkanımız sayın Metin Doğan konuşulması gereken her şeyi çok güzel bir şekilde konuştu ben hem kendi adıma hem de parti meclis üyelerimiz adına hepinizin bayramını kutluyorum dedi.
 
Kimler CHP’nin bayramlaşmasına katılmıştı ?
 
Beştelsiz Mahalle muhtarı Adem Yavuz, Gökalp Mahalle muhtarı Celal Ertuğrul,azası Tülay Gençtürk, Seyitnizam mahalle muhtarı Ömer Algül, Telsiz mahalle muhtarı İmdat Toraman ,Sümer Mahalle muhtarı Akın Coşkun , Veliefendi mahalle muhtarı Veli Özaslan, Nuripaşa Mahalle muhtarı Yılmaz Kaya, CHP meclis üyeleri,Ercihan Ekşi, Fikret Konya, İlkay Biber, Hüseyin Üsküdar, Siyasetçi - iş adamı Salih Zeki Durmuşoğlu, mimar Mustafa Fazlıoğlu,Ziya Disanlı başta olmak üzere çok sayıda partili bayramlaşmaya katıldı.
 
 
Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34