banner32

Ak Parti dernek ziyaretleri devam ediyor

AK Parti'nin Dernek ziyaretleri tam hız sürüyor....

Ak Parti dernek ziyaretleri devam ediyor
Zeytinburnu Belediye başkanız Murat Aydın ve Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver dernek ziyaretlerine devam ediyor.

Hemşehrileri ile buluşan Aydın ve Ünver Giresun ve Ordu illerinin birlikteliği,Ordu-Giresun havaalanı açılışından sonra olabilecek birlikteliklere vurgu yaptılar.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi

PİRBUL (Piraziz ve Bulancaklılar Derneği) Başkanı Coşkun Toraman'ın sorusu üzerine:

Murat Aydın Ordu'nun Büyükşehir olması için gereken nüfus sayısının Giresun ile tamamlanabileceğini ve iki belediyeli ortak çatı altında Ordu ve Giresun arasına 3. belediye kurularak Ordu ve Giresun'un idari yönetimde birleşmesi gibi henüz örneği olmayan bir önerinin ancak Ordulu ve Giresunlu ların isteği ile kamuoyu oluşturularak gerçekleşebileceğini aktardı.

Başkan Aydın Ordu ve Giresun'un idari anlamda büyükşehir adı altında birleşmesinin senelik 300 milyon TL gibi bir ek ödemenin iki ile aktarılacağını ve bu ödemelerin bölgeyi şahlandıracağını söyledi.Başkan Aydın'ın sözleri Giresunlu hemşehrilerimiz tarafından olumlu karşılandı.Ordu ile idari birleşme olmadan Giresun için büyükşehir olmanın hayal olduğunu söyleyen hemşehrilerimiz,Ordu ve Giresun insanının kültürel ve sosyal olarak fark olmadığını ve Giresun'da yaşayan Ordu'lular,Ordu'da yaşayan Giresunluları örnek göstererek zaten sosyal anlamda bir birlikteliğin olduğunu söylediler
.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34