banner32

Dengeium'dan dostlarına iftar

İnşaat -Emlak ve Gayrimenul sektörünün öncü kuruluşu Dengeium İnşaat & Emlak şirketi dört yıldır düzenli olarak tertip etmiş olduğu iftar yemeği proğramını bu senede Bayrampaşa Ramazan Bingöl Et lokantasında geniş katılımlı bir organizasyon ile yaptı ...

Dengeium'dan dostlarına iftar
HABERİN GALERİSİ
Dengeium Foto

Dengeium Foto

İnşaat ve Emlak sektörünün gelişen gücü Dengeium 

Zeytinburnu ve Fatih (Laleli) ilçeleri başta olmak üzere İstanbul genelinde İnşaat ve Emlak alanında ciddi projelere imza atan Dengeium & İnşaat Emlak ve Gayrimenkul danışmanlık şirketi bu senede yakın dostlarına Bayrampaşa Ramazan Bingöl Et lokantasında muhteşem bir iftar verdi.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi /Özel Haber  Çağla Pekgüleç 

Davet'e iş ve finans sektörünün önemli temsilcileri katıldı 

Müşterilerini,kendisine hizmet veren finans kurumu temsilcilerini ve yakın dostlarını bu sene 4.sünü yaptıkları iftar proğramına davet eden Dengeium İnşaat & Emlak yönetim kurulu başkanı Necat Şendur misafirlerini mekanın kapısında teker teker karşıladı. 

Tekstil,deri ve diğer iş kollarına mensup iş adamlarının ağırlıkta olduğu iftar programı organizesi muhteşemdi.

İftar davetinde Dengeium'un birlikte iş yaptığı şirket temsilcilerinin ağırlıkta olması dikkatlerden kaçmadı. Eski Osmanlı iftar konsepti ile misafirlerini ağırlayan Ramazan Bingöl et lokantasın da davul çalınması ve şerbet dağıtılması  iftarın ve ramazan ayının ruhuna ugundu. 

Bahçe içinde serin bir İstanbul akşamında eski istanbul ramazanlarını aratmayacak bir konseptte açılan iftarlar ile davetliler gönüllerince bir iftar yapmanın mutluluğunu yaşadıkları için Dengeium yetkililere teşekkür etti.

Tam İstanbul Ramazan'ına yakışan mekanda iftar verildi

İftar yemeğinin verildiği mekanın ramazan'ın ruhuna uyun olarak dekor edilmiş 
hali Dengeium'un misafirlerinde tam not aldı. Tekstil,inşaat ve bir çok meslek grubuna mensup iş adamlarının ağırlıkta olduğu iftar programını katılımcıları Dengeium'un kendileri için tercih ettiği mekanı çok beğendiler.

Necat Şendur katlımcılara teşekkür etti  

Dengeium İnşaat & Emlak'ın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Necat Şendur gazetemize yaptığı açıklamda şunları söyeledi; " Öncelikle 4.sünü bu sene yaptığımız iftar programımıza icabet eden misafirlerimizin tümüne kendim ve şirketim adına en kalbi duygularımla teşekkür ederim" dedi. Şendur konuşmasını şu sözlerle tamamladı " ramazan kardeşlik ve paylaşmadır. biz de şirket olarak her sene yakın çevremiz ile iftarda bir araya gelmek için iftar programı yapıyoruz. Bu çalışmamızdan  da çok memnunuz diyerek davetlerine icabet eden herkesin ve islam  aleminin ramazan bayramını kutladı. 

Adülmacit Şendur da kısa bir konuşma yaptı

Dengeium İnşat Emlak'ın ortaklarından ve Laleli şube yöneticisi Abdülmecit Şendur'da Suriçi bölgesinde yapılan düzenlemelerden dolayı şirketimiz de bu pasta pay almak için burada bir şube çatı. Bu Şubemiz burada gelecekte büyük işlere imza atacaktır dedi. Şendur Konuşmasını tuttuğumuz oruçların Allah'ın huzurunda kabul olamsını dileyerek kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. 

Dengeium İnşaat & Emlak'ın Genel Müdürü Ahmet Ok ta bir konuşma yaptı 

Dengeium'un Genel Müdürü Ahmet Ok' ta 4.sünü yaptıkları iftar davetlerine icabet eden tüm konukları kendilerini kırmayıp geldikleri için teşekkür etti.

Ok konuşmasını şu sözlerle tamamladı "Şirket olarak dostalarımız ile iftarda aynı sofrayı paylaşmak şirket kurucularımıza ve biz idarecilere ayrı bir mutluluk veriyor" dedi. 

Kimler iftar programına icabet etti ?

Titizler Tekstil'den Namık Zambur,Akabe vakfı genel müdürü ve iş adamı Nasuhi Günay,İlhanlar Tekstil'den İlhan Zambur, Sembol Tekstil'den Yaşar Zambur, Kardeşler Tekstil'den Mustafa Küçükler,Arı Tekstil'den Ahmet Arı, Canlar Tekstil'denErol Aksoy, Klass Tekstil'den Hasan Yazıcı ve Erol Yılmaz,Finansbank Zeytnburnu Şube Müdüresi Serpil Özcanselvi, Divan Tekstil'den, Hüseyin ve Şenol Dönmez,İldaş Tekstil'den Cumali İldaş, Sccor Tekstil'den  Erkan Emen ,G-Pınaroing Bülent Sögüt, CL-ismail Macit Ber Jeans'ten Yakup Samsan, Baraj Tekstil'den Habib Sav,Hilal TV.Genel Müdürü Adnan İnanç,Resam Haydar Ekinek,TÜMSİAD istanbul il başkanı İş adamı Eyüp Topal, Karaduman Hafriyattan, Yüksel Duman,Elit yapıdan mimar İsmail Namazcı ve Ömer Baş, Gaye İnşaat'tan Mustafa Yiğit, Demirtaş Ticaret'ten Tacettin Demirtaş,Çam Çelik İnşaat'tan Ali Çam, Ay Dekorasyon'dan  Fuat Ay, Fikret Tuncer ,İstanbul Kırtasiyeciler odası başkanı Yavuz Tekçe, Solmazlar Plastik'ten Selahhaddin Solmaz başta olmak üzere çok sayıda iş adamı,bürokrat sanayici iftara katılarak Dengeium ailesini yalnız bırakmadı.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34