banner32

Zeytinburnu'nun ebedi sakini Erbakan'ın Kabri Başında İftar

Yeniden Refah Partisi Zeytinburnu ilçe başkanı Mali Müşavir Onur Dolar,İstanbul İl Gençlik kolları başkanı Mali Müşavir Mustafa Dönmez ve Zeytinburnu parti ilçe yöneticileri 54. Hükümetin başbakanlarından Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın Zeytinburnu Merkezefendi mezarlığındaki kabri başında iftar açarak okunan Kur'an'ın sevabını Milli Görüşün lideri Merhum Erbakan'a bağışladılar.

Zeytinburnu'nun ebedi sakini Erbakan'ın Kabri Başında İftar
Merhum Erbakan Zeytinburnu’nda bulunan kabri başında iftar açtılar

Yendien Refah Partisi Zeytinburnu ilçe başkanlığı ilçenin ebedi sakini olan 54.Hükümetin Başbakanı Milli Görüş davasının lideri Merhum Prof.Dr.Necmettin Erbakanı Zeytinburnu Merkezefendi mezarlığındaki kabri başında Kur’an-ı kerim okuyarak iftar açtı.

Yeniden Refah Partisi Zeytinburnu lçe başkanı Mali Müşavir Onur Dolar şunları söyledi

“Milli Görüş davasının lideri Merhum Erbakan hocamızı Mübarek Ramazan ayında kabri başında Kur’an-ı Kerim okuyarak andık.

Her sene ramazan ayının başlangıcında zalim İsrail başta olmak üzere bir çok haçlı zihniyeti ile idare edİlen devletin idarecileri İslam beldelerini kan ve gözyaşı içinde bomabalıyorlar. Bu İslam aleminin başsız olmasından kaynaklanıyor. İnşallah şuurlu Müslümanların çoğalması ile bunlar son bulacak.

Ramazan ayının ve akabinde gelecek olan bayramın Alem-i İslam’a huzur ve barış getirmesini dilerim” şeklinde konuştu.

Kaynak :  İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34