banner32

Ses sanatçısı Hülya Arıkan çıkışını sürdürüyor

Gönlüm Ataşta albümü ile iyi bir izleyici kitlesine hitap eden Sanatçı Hülya Arıkan yeni albümü için harıl harıl hummalı bir çalışmanın arefesinde gelecek ile alakalı projelerini gazetemize anlattı.

Ses sanatçısı Hülya Arıkan çıkışını sürdürüyor
Yüreği sevgi dolu alçak gönüllü sanatçı Hülya Arıkan

Dinleyici kitlesi artıkça şımarmayan ve şöhretin yükü altında ezilmeyen Ses sanatçısı Hülya Arıkan yeni albüm hazırlığı yaptığı bir dönemde Almanya'dan , Kuzey Irak (Erbil'e )a kadar sayız ülkede programlar yapmasına rağmen hiç bir zaman şımarık sanatçılar içinde yer almadı.

İstanbul Times Magazin Merkezi  / Özel Haber

Muhteşem sesi ile her geçen gün aranılan sanatçılar arasındaki yerini sağlamlaştıran Hülya Arıkan geleceğe yönelik  projeleri ile de dikkatleri üstünde topluyor...

Bir çok Türkü evinde teklif aldığı halde Bakırköy Deniz Türkü'evini tercih eden Hülya Arıkan her Pazartesi Saat 10 dan sabah 5'e kadar her yöreye ait türküleri ile dinleyicilerine keyifli anlar yaşatan Hülya Arıkan'ı dilmek için sizlerde rezarvasyonuzu   0212- 570 22 62'ye yapabilirisniz.

Birbirinden değerli sanatçı arkadaşları ile yaptığı düetlerle İlkbahar'a doğru yeni bir albüm hazırlığı yapan sanatçı'nın gelecek ilgili hedefleri oldukça büyük. 

Sanatçı'nın kısa özgeçmişi ;

Siirtli bir baba ve Kahramanmaraşlı bir anneden dünya gelen Hülya Arıkan bir süre Kahramanmaraş TRTbölge müdürülüğünde çalıştı. Daha sonra kuaförlük yapan Arıkan arkadaşlarının tavsiyesi üzerine aldığı müzik eğitiminden sonra bir çok yerde sahne aldı. İstanbul'da Aşk mı kaldı albümünü 2009 yılında Özdemir Plakta çıkardı.Yıllardır bir çok yerde sahne alan Hülya Arıkan Yurt içi ve yuırt dışı turnelerine giderek mesleğini icra ediyor.

İstanbul Times ailesi olarak biz de genç ve gelecek vaad eden sanatçımız Hülya Arıkan'a yeni albümünde başarılar diliyoruz.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34