banner32

Kentsel dönüşümü Zeytinburnu konuştıu Esenler yaptı

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ve çalışma arkadaşları 1999 depreminden bu yana kenstel dönüşüm konusunda çalışıyorlar.Bugün ülke genelinde kenstel dönüşüm seferberliği varsa burada Zeytinburnu Belediyesinin çalışmaları inkar edilmez.

Kentsel dönüşümü Zeytinburnu konuştıu Esenler yaptı
Maç'ı Zeytinburnu oynadı golü Esenler attı  

Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın yıllardır emek verdiği kentsel dönüşüm çalışmalarını Esenler'e kaptırdı. 

Zeytinburnu Times Haber Merkezi


% 25 kesinti halkı destek değil köstek olmaya itti

Zeytinburnu Times Gazetesinin sık sık gündeme getirdiği yüzde 25 kesinti başarısılık getirir ve projenin yürümesini engeller tezi gerçek oluyor.  Normal şartlar altında İstanbul'da başlatılacak olan  bir çalışmanın Zeytinbunru Sümer mahallesinde başlaması halkın arzusu idi.

Belediye yönetiminin kenstel dönüşüm konusunda halkı net bilgilerle enforme etmediği sık sık sokakta bize aktarılıyor. Biz de haberlerimizde ve kamera görüntülerimiz  ile % 25 kesintiye halk sıcak bakmaz dedik ve demeye devam edeceğiz.

Zeytinburmu teşkikatı başbakan'ı yalnız bırakmadı

İlçe önünde kaldırlan otobüslerle Esenlere gelen Ak Parti Zeytinburnu ilçe yöneticileri ve üyeler başbakan'ın konuşmasını sonuna kadar dinlediler.İlça başkanı Bahattin Ünver,Teşkilat başkanı
Hüseyin Emre Arslan,ilçe yönetim kurulu üyesi Hasan Memiş,Akın Aydın, Mahalle başkanı Hayrullah Dadin,Ömer Tan başta olmak üzere çok sayıda teşkilat mensubu Esenler'deki kentsel dönüşüm törenlerine katıldılar.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
icex
icex - 12 yıl Önce

sümer halkı olarak bu projeyi diğer belediyelere kaptırmasının sebebi daireye karşılık daire modelini benimsemesi olabılır mi? burada mütehahitler kabul etmediyse agaoğlu size daire karşılığı modelini sundu mu ?kimse kusura bakmasın ama bu halk artık uyanmıştır.

SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34