banner32

Bilgi Evi Üyeleri Bağışladığı Kitaplarla Aydınlatıyor

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri üyeleri, okudukları kitaplardan başka arkadaşlarının da yararlanmasını sağlamak amacıyla 1.332 kitabı Deniz Feneri Derneği’ne bağışladı.

Bilgi Evi Üyeleri Bağışladığı Kitaplarla Aydınlatıyor
Okudukları güzel eserlerden ihtiyacı olan arkadaşlarının istifade etmelerini sağlamak, onların da farklı bakış açıları kazanmalarına yardım etmek ve kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmak gibi önemli amaçlarla derneği ziyaret eden küçük üyeler, önce derneğin faaliyetleriyle ilgili bilgi aldılar ardından da yardımların toplandığı mekânı gezdiler.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi 

Değerler eğitimi çerçevesinde bu gezinin önemine dikkat çeken Bilgi Evleri Koordinatörü Veli Koç üyelerin, bağış yapmanın, yardımlaşma ve paylaşmanın değerini ancak yaşayarak öğrenebileceklerini söyledi.

Dernek Basın sorumlusu Selma Topkara, Bağışçı ve Gönüllü İlişkiler Sorumlusu Galip Kapısus ve Lojistik Sorumlusu Ayhan Kaya eşliğinde derneğin yurt içinde Suriye sığınmacılarına ve Türkiye çapında bütün bölgelere, yurt dışında ise Filistin, Nijerya, Somali ve Makedonya’daki ihtiyaç sahiplerine yardım ettiğini öğrenen üyeler bir kez daha yaptıkları iyiliğin bilincine vardılar.

Bilgi Evi üyeleri kadar Deniz Feneri yetkililerinin de memnun kaldığı bu ziyarette, küçük üyelerin büyük iyilikleri herkesi duygulandırdı. Yetkililer doğru ve güzel işler yapmanın önemine dikkat çeken Bilgi Evi üyelerine ve yönetimine teşekkürlerini sunarak misafirlerini uğurladı. 

Kaynak: İstanbul Times Haber Merkezi 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34