banner32

AK Gençlik Sahada

AK Parti Zeytinburnu gençlik kolları teşkilatı sosyal aktivitelerine bir yenisini daha ekliyor.

AK Gençlik Sahada
Gençlik kolları, teşkilatı bir arada tutan en önemli araçlar olan sosyal aktivite ve etkinliklerini hız kesmeden sürdürüyor. Bu amaçla düzenlenmesi daha önceden planlanmış olan “Mahalleler Arası Futbol Turnuvası” 4 Ekim 2012 Perşembe günü saat 21.00 itibariyle Çırpıcı İBB halı sahasında başladı.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi

“Hoşgeldiniz” ve “Başarılar” temalı pankartların hazır olduğu sahada ilk maç, ilçe gençlik kolları başkanı Sercan Sayılı’nın başlangıç vuruşuyla Sümer ve Veliefendi Mahalleleri arasında gerçekleşti.

Özellikle ilk yarısı bir hayli çekişmeli geçen maçta Sümer Mahallesi ikinci yarıda farkı açtı ve maçı 5-1’lik skorla kazandı.

Maçın hemen başlarında AK Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver, teşkilat başkanı Hüseyin Aslan, sosyal işler başkanı Metin Develi, Zeytinburnu belediye meclisi üyesi Engin Şen, kadın kolları başkanı Fatma Balcı ve kadın kolları teşkilatının bazı üyeleri de turnuvanın açılış maçını izlediler.

Keyifli geçen maçın ardından teşkilat mensupları sahaya geçti ve her iki takımı da tebrik ettiler. Gençlik kolları mensuplarına hitaben konuşan ilçe başkanı Bahattin Ünver, “Bu ve benzeri organizasyonlarda önemli olan kimin daha başarılı olduğu değil, teşkilat içindeki dostluk ve kardeşlik bağlarının kuvvetlenmesidir.” dedi. Gerçekleşen sohbetten sonra sahada baklava ikramı gerçekleştirildi ve toplu hatıra fotoğrafı çekimi yapıldı.
Maç programının sona ermesiyle teşkilat mensupları sahadan ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34