banner32

Özlem ve Ümit Evet Dedi

Geleceğim Zeytinburnu Platformu (GZP) Yüksek İstişare Heyeti Yönetim Kurulu Üyesi Faik Sönmez’in kızı Özlem hayatını Ümit Kırtekin ile birleştirdi.

Özlem ve Ümit Evet Dedi

Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Hurşut Bekaroğlu’nun Kıydığı Nikahın  Şahitleri de tanıdıktı…

Belediye Başkan Yardımcısı Hurşut Bekaroğlu’nun kıydığı nikahın şahileri ise eski Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Karaca,Mehmet Güzel, Erol Taş,ve Milli güreşçi eski Fazilet Partisi Zeytinburnu ilçe başkanı Serhat Karadağ  Özlem Sönmez ve Ümit Kırtakişn’in nikahına şahitlik yaptılar.

Gelinin babası Faik Sönmez ise şunları söyledi 

Bu mutlu günümüzde yanımızda bulunan Kızımın nikahını kıyan Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hurşut  Bekaroğlu başkanıma, Zeytinburnu Ak Parti Ana Kademe ve Gençlik Kollarına, Çırpıcı mahalle Muhtarı Sayın Mustafa Çalışkan’a ,Seyitnizam mahalle Muhtarı Sayın Ömer Algül’e, Zeytinburnu Tüm
Malatyalılar  Dernek Başkanı Sayın Suat Sarıkaya’ya, Dutluk Cami Dernek Başkanı Sayın Ayhan Özdemir’e,Kızımın nikah şahidi eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın  Mehmet Karaca’ya,Kızımın nikah şahidi aile dostumuz Doç. Dr. Serhat Karadağ,Zeytinburnu Zühtü Kurtulmuş Anadolu Lisesinin kıymetli öğretmenlerine teşekkürlerimi sunarım.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

Gönlü bizle olup’ta işlerinin yoğunluğu nedeni ile gelemeyen Kıymetli dost ve akrabalarıma en kalbi duygularımla şükranlarımı sunarım.Allah hepsinden razı olsun.
Rabbim eksikliğinizi göstermesin şeklinde konuştu.

İstanbul Times Yayın Grubu ailesi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Faik sönmez
Faik sönmez - 4 yıl Önce

Kıymetli dostum degerli başkanım bizlere göstermiş olduğunuz yakın ilği ve alaka bizleri son derece mutlu ettiniz Sönmez kırtekin ailesi olarak teşekkür ederiz Allah razı olsun rabbim eksikliğinizi göstermesin saygılar sunuyorum.

SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34