banner32

Belediyemizden 23 Nisan’da 23 Bin Kitap Hediyesi ...

Zeytinburnu Belediyesi 23 Nisan’ın 100’üncü yılını 23 bin kitapla kutluyor.

Belediyemizden  23 Nisan’da 23 Bin Kitap Hediyesi ...

Zeytinburnu Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yılını çocuklara ücretsiz olarak dağıtacağı 23 bin adet kitapla kutluyor. “23 Nisan’da 23 Bin Kitap” kampanyasına www.zeytinburnu.istanbul üzerinden online olarak form dolduranların kitapları adreslerine ücretsiz olarak gönderiliyor.

İstanbul Times Haber Merkezi / Hüseyin Çetiner 
Sadece Zeytinburnu’nda ikamet edenlerin başvurularının onaylandığı kitap dağıtım etkinliği süresince çocuklara; yazar Mevlana İdris Zengin’in “Mardinli Saatçi İle Madridli Zappparo”, Melih Tuğtağ’ın “Alaca Efsanesi”, Mustafa Kutlu’nun “Uzun Hikaye”si, Alim Yıldız’ın “Yunus Emre” ve Rasim Özdenören’in “Gül Yetiştiren Adam” adlı eserleri ulaştırılıyor.  


BAŞKAN ARISOY; “23 NİSAN’IN 100’ÜNCÜ YILINI OKUYARAK KUTLAYALIM”

23 Nisan’ın 100’üncü yılını evde geçirmek zorunda kalan çocukları unutmadıklarını ve onlara sosyal medya hesabı üzerinden özel bir sürprizle seslenen Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, “ Sevgili çocuklar, belki unuttunuz ama hatırlatayım, 23 Nisan geliyor. Hem de büyük bir sürprizle. 23 bin sürprizle.

Evet, 23 Nisan 23 bin kitapla geliyor. 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100’üncü yılını, bu özel günü, 5 özel eserle bir okuma bayramına çevireceğiz.” mesajını verdi.

 
Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34