banner32

Has Parti'den Emniyete Ziyaret

Genel Başkanları Prof.Dr.Numan Kurtulmuş'un Ak Parti'ye katılması an meselesi olan HAS PARTİ Zeytinburnu ilçe başkanı Abdülhakim Kaya ve yardımcıları Zeytinburmu ilçe Emniyet müdürlüğüne yeni atanan Metin Titiz'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu...

Has Parti'den Emniyete Ziyaret
Has Parti Ziyareti samini ve içtendi 

Has Parti Zeytinburnu ilçe başkanlığına atandığı günden beri  işinden ve evinden fedakarlık yaparak partisinin ilçede başarılı olması adına ciddi çalışmalar yapan İş adamı Abdülhakim Kaya genel başkanları Prof.Dr.Numan Kurtulmuş'un Ak partiye katılması an meselesi, olmasına rağmen çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi /Özel Haber  

Ana Muhalefet partisi CHP.basın mensupları ile birlikte ilçe Emniyet müdürlüğüne her hangi bir ziyaret yapmazken Has Parti İlçe başkanı
Abdülhakim Kaya'nın
ilçeye yeni atanan emniyet mürüdü Metin Titiz'e hayırlı olsun ziyaretinde  bulunması işte mülki idare amirleri ve halk ile iç içe olan ilçe başkanı dedirti.    

Emniyet Müdürüne hayırlı olsun ziyaretine katılan Has Parti yöneticleri şu isimlerden oluştu ; İlçe başkanı
Abdülhakim Kaya,Eski il başkan yardımcısı Sanayici iş adamı  Cemal Avcı, İşadamı teşkilattan sorumlu ilçe başkan yardımcısı Serkan Fettah,ilçe başkan yardımcıları ,Ömer Aksoy,Hakan Eksi'den oluştu. 

Has partili heyet emniyet müdürü ziyaretinden sonra emniyet müdür yardımcısı Harun Buğdaycı'ya da bir ziyaret yaptı.


Kaynak ; İstanbul Times Haber Ajansı (İTAH)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34