banner32

Avrasya çifte bayram sevinci yaşadı

Sağlık alanında yaptığı yatırımlar kadar sosyal alanda yaptığı çalışmalarla da takdir toplayan Avrasya Hospital idarecileri ve doktorları bayramdan iki gün önce hastanede yaptıkları kurum içi bir tören ile birbirlerinin Kurban ve 29 Ekim Cumhuriyet bayramlarını tebrik ettiler.

Avrasya çifte bayram sevinci yaşadı
Her gününüz bayram tadında olsun 

Yıllardan beri önemli gün ve gecelerde kurum içi kutlamalarla sosyal bağların kuvvetlenmesine katkı yapan Avrasya Hospital bu seneki kurban bayramı Cumhuriyet bayramını birlikte kutladı.

Kutlama merasimini hasta İlişkile
ri ve karşılama görevlisi Gönül  Dilek  sundu.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi
 

Gönül Dilek yaptığı sunum da Avrasya'da yapılan hizmetleri kısaca anlattı.

Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. H. Kadircan KESKİNBORA ‘’Hekimler Arası İlişkiler ve İletişim’’ konusunu ele alarak kısa ve özlü bir konuşma ile meslektaşlarının bayramlarını kutaldı. 

Medikal Onkoloji ve Kemoterapi Uzmanımız Doç. Dr. Mahmut İLHAN başta olmak üzere birçok doktor Tümör Konseyi çalışmalarına değinildi.

Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet  MERİÇ deneyim ve tecrübelerini paylaştığı bir sunumda bulundu. Can Hikmet DEĞİRMENCİ eşliğinde çalışan personele kişisel gelişimler ve eğitimler verildi.
Kurum doktorlarının ve çalışanların bayram mesajları ve faaliyetlerin yer aldığı barkovizyon gösterimi yine esprilerle ve şakalarla süslüydü.

Başhemşire Gülay AZİRET

Hastanenin sempatik yüzü Baş Hemşire Gülay Aziret hemşeriler adına yaptığı selamlama konuşmasında Avrasya Hospital gibi kurumsallaşan bir hastanede çalışmış olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek Hastane doktorları başta olmak üzere kurum çalışanlarının Kurban ve Cumhuriyet Bayramını kutladı.
Uz.Dr.  Banu ALTOPARLAK Avrasya Hospital ile çalışmaya başladığımda 5. senesini doldurmuş meslektaşlarımı gördüğümde bu kadar uzun süre bir özel  hastanede çalışılır mı diye şaşırmıştım ama bugün 8. Yılımı doldurmaktan çok mutluyum dedi. Hastane doktorlarının ,kurum çalışanlarının Kurban ve Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Başhekim  Uz.Dr. Türkan USLU

13 yıldır hizmet sunan hastalarımızın ‘’Şifa Kapısı’’ olan AVRASYA HOSPITAL  verdiği sağlık hizmetlerine her geçen gün yenisini ekledi. Kaliteli hizmeti ile, başarılı doktor kadrosuyla samimi yardım sever personeli ile, hastalara verdiği  güvenle, her geçen gün bir adım daha ileri gitti.

A sınıfı bir hastane oldu.
Her geçen gün hizmet kalitesi ve fiziki mekan ve teknolojik olarak kendini geliştiren Avrasya Hospital’de görev yapıyor olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek hizmetlisinden yönetim kurulu başkanımıza kadar tüm çalışanlarımızın Kurban ve Cumhuriyet bayramını kutluyorum diyen başhekim Türkan Ulsu'nun konuşması alkişlarkla kesildi. 

Genel  Koordinatör İbrahim URLU

Hastanenin kamuoyunda ciddi bir marka değeri olmasında çabaları inkar eilmeyen İbrahim Urlu 'da günün anlam ve önemini belirten kısa bir konuşma yaptı.

Urlu Konuşmasında şunlara değindi ; "
Bayramlar ; sevginin , sevincin , başarıların , acıların ve mutlulukların paylaşıldığı özel günlerdir. Eskilerin tabiriyle bayramlar gönüllerin merhemi  , akrabalığın  , arkadaşlığın tutkalıdır.
Günümüzde sosyalleşmeler , bayramlaşmalar zayıflıyor. Bireyler yalnızlaşıyor. Ben olmakla biz olmak arasında gidip geliyorlar.
Avrasya Hospital’in geleneksel bayramlaşma törenleri kaynaşmamıza , dayanışmamıza ve başarılarımıza önemli katkılarda bulunuyor. Kurumsal ciddiyet duygularımızı kuvvetlendiriyor.

İnsani , Ahlaki , Mesleki standartlarımızı  yükseltiyor. Kurumumuza ruh katıyor.

Uz. Dr. Banu Hanımın bugün  hastalarıyla bayramlaşma telefonlarına gıpta ettim. Her doktor 5-10 hastası ile bu şekilde bayramlaşır ise Hasta ve doktor ilişkileri arasındaki bağları kuvvetlendirir dedi."

Hastane Müdürü Ömer URLU

Kutlamada
 
Hastane doktorları ve çalışanlarının Kurban ve Cumhuriyet Bayramını kutlarım dedi.

AVRASYA HOSPITAL ailesi, yatan hastalarını unutmadı ve karanfillerle bayramlarını kutladı.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34