banner32

Zeytinburnu Yeniden Refah Partisi : İstanbul Sözleşmesi Acilen İptal Edilsin

Bir çok gayri Müslim ülkede bile kabul edilmeyen İstanbul Sözleşmesinin Türk İslam geleneği ile çeliştiğini söyleyen Yeniden Refah Partisi bu sözleşmenin iptal edilmesi adına yaptığı çalışmalar bu sözleşmeden dolayı hayatı olumsuz yönde etkilenen kişiler başta olmak üzere toplumun önemli bir kesiminden destek görüyor.

Zeytinburnu Yeniden Refah Partisi : İstanbul Sözleşmesi Acilen İptal Edilsin

Zeytinburnu Halkı Basın Açıklamasına yoğun ilgi gösterdi

Zeytinburnu 58 Bulvar Caddesi Trafiğe kapalı alanda yapılan basın açıklamasına ilçe halkı ve bir çok sivil toplum kurulu ve HÜDAPAR temsilcileri katıldı.

İşte Yeniden Refah Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Onur Dolar’ın yaptığı basın açıklamasını aynen yayınlıyoruz…

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim

Elhamdülillahirabbil alemin vessalatüvessalamüala Rasulune Muhammedin ve ala alihi vesabbihi ecmainBasınımızın Güzide Mensupları Saygıdeğer İstanbul’ lular Çok kıymetli Zeytinburnu’ lu Hemşerilerim…Peygamber Efendimiz (sav) buyurmuşlardır ki;    Sizden biriniz bir kötülük görürse buna eliyle müdahale etsin, Gücü yetmiyorsa diliyle müdahale etsin ,ona’ da gücü yetmiyorsa kalbiyle buğz etsin,işte bu imanın en zayıf halidir.Değerli basın Mensupları, Saygıdeğer İstanbul’ lular ,Çok kıymetli Zeytinburnu’lu Hemşerilerim…

Az önce bahsettiğimiz hadisi şerif gereği , “İstanbul Sözleşmesinin” derhal iptal edilmesi talebi ile burada toplanmış bulunuyoruz.İslam’ın son kalesi cennet vatanımız Türkiye mizde Zinanın suç olmaktan çıkarılması ile başlayan yozlaşma süreci,Milletimizi, kendi ruh köklerinden ve sahih İslam geleneğinden koparmıştır.Siyonist zihniyetin, son kırk yıldır aile birliğimize yönelik yıkım çalışmaları, Dizi filmler, Reklamlar ve Animasyonlar ile desteklenmiş ve İstanbul sözleşmesi ile  zirve noktasına ulaşmıştır.

Nasıl ki ;

15 Temmuz da yapılmak istenen, hain ve kahpe bir darbe girişimiyse;

“İstanbul Sözleşmesi” de, aile yapımıza yönelik bir darbe girişimidir.

Nasıl ki ;

15 Temmuz hain  ve kahpe darbe girişimi, Milletimizin cesareti ve feraseti ile  püskürtüldüyse “İstanbul Sözleşmesi” de Zeytinburnu ndan başlatılan kıvılcım’ la tüm Türkiye sathına yayılacak ve İnşallah iptal edilecektir.

Muhterem Basın Mensupları… Saygıdeğer İstanbul’ lular… Çok kıymetli Zeytinburnu lu Hemşerilerim… Peki; Nedir bu “İstanbul sözleşmesi”;

11 Mayıs 2011 tarihinde İstanbul’da imzaya açılan, TBMM tarafından 14 Mart 2012’de kabul edilen, 1 Ağustos 2014 tarihinde’ de yürürlüğe giren Uluslararası bir sözleşmedir.Kısa adı İstanbul Sözleşmesi olan metnin uzun ismi, “Kadınlara Yönelik Şiddet ve Ev İçi Şiddetin Önlenmesi ve Bunlarla Mücadele Hakkındaki Avrupa Konseyi Sözleşmesi”dir.

Bu sözleşme toplumumuzun temel değerlerini derinden sarsacak maddeler içermektedir.

Yüce Rabbimiz Kuranı Kerimin’de Hucurat süresinin 13.ayetinde şöyle buyuruyor  “Ey insanlar, şüphe yok ki biz sizi bir erkekle bir dişiden yarattık”  

Ayrıca ;Zariyat suresinin 49. Ayetinde de Rabbimiz ;“Düşünüp ibret alasınız diye her şeyden erkekli ve dişili iki eş yarattık” buyurmuştur.Görünürde şiddet gören, ezilen, mahrum bırakılan ve sömürülen kadının haklarını savunmakla ilgili kalabalık maddelerden oluşan bu sözleşme,

Aslında kesinlikle bu ulvi hedef ve gayelerin zerresini dahi taşımamaktadır.

Dikkat ederseniz sözleşmenin başlığında, kadın ya da erkek haklarından değil, toplumsal cinsiyet haklarından, yani toplumdaki tüm cinsel eğilimlerin haklarından bahsedilmektedir.

Kadın, erkek ve bir üçüncü cins olarak diğerlerinin hakları ve toplumdaki yerlerine vurgu yapılmaktadır. Eşitlik ilkesinden dem vurularak, eşitlik ilkesi manipüle edilerek, tüm cinsel eğilimlerin de eşit haklara sahip olması gerektiğine gizli bir vurgu yapılmaktadır. Bunu yapabilmek için de yöneticilerimize sözleşmeyi; Lütfen buraya dikkat edelim!  "Üreme şartı olmaksızın toplumsal cinsiyet eşitliği." şeklinde imzalatmışlardır.

Başta Evlilik yapısını bozan bu sözleşmeyi saatlerce konuşarak eleştirilebilirizSonuç olarak;Bu vahim sözleşme birçok Hıristiyan ülke de dahi kabul görmemişken;

Müslümanların son kalesi olan ülkemizde maalesef imzalanmıştır.  “Erkeklere benzeyen kadınlara ve kadınlara benzeyen erkeklere Allah(cc) lanet etsin” Hadisindeki lanetin muhatabı olmamak için;Ülkemiz, derhal bu sözleşmeye attığı imzayı geri çekmelidir.

Aklı başında tüm sosyal bilimcilerimiz, kamuoyunu ve tüm yetkililerimizi bu gizli amaç konusunda bilgilendirmelidir.

Bu gizli Siyonist yıkım projesine son verilmeli ve derhal dur denilmelidir.

Yeniden Refah Partisi olarak, Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı, Kabine ve diğer tüm hükümet yetkililerini, aynı zamanda tüm siyasi partileri bildirimizin konusu olan “İstanbul Sözleşmesi” ile ilgili önlem almaya ve işbirliği ile beraber çalışmaya davet ediyoruz.Ayrıca konunun her platformda yakinen takipçisi olacağımızı ve konuyla ilgili toplumumuzu bilgilendirme amacıyla imza kampanyası başlattığımızı kamuoyuna saygılarımızla arz ediyoruz…

 

Basınımızın Güzide Mensupları, Saygıdeğer İstanbul’ lular, Çok kıymetli Zeytinburnu’lu Hemşerilerim… Katılım ve hassasiyetlerinizden dolayı şahsım ve

Yeniden Refah Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanlığı

Erbakan Vakfı Zeytinburnu İlçe Başkanlığı

Türkiye Aile Meclisi

Dünya Çocuk Hakları Derneği

İyilik İnsan Hakları Derneği

Türkistan Birliği

Doğu Türkistan Gençlik Derneği

İsa Yusuf Alptekin Vakfı

Yakimder adına en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum sağ olun var olun.

     

                                           

Onur DOLAR

Yeniden Refah Partisi

Zeytinburnu İlçe Başkanı

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34