banner32

İstanbul Özürlülerspor Malatya'dan 3 Puanla Döndü!

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Ampute Futbol Süper Ligi'nin ilk haftasını Yeditepe maçına 3-2 galibiyetle başlayan İstanbul Özürlülerspor, Malatya Bedensel Engelliler'i de deplasmanda aynı skorla 3-2 yendi.

İstanbul Özürlülerspor Malatya'dan 3 Puanla Döndü!
 Malatya İnönü Stadı'nda oynanan maçı, İstanbul Özürlülerspor Başkanı Kenan ÖZÜDOĞRU,Genel Sekreter Ali KALKMAZ,Kulüp Müdürü Nail KARABULUT,Antrenör Remzi ÖZCAN ve futbolcuları ile,Malatya Bedensel Engelliler
Kurucu Başkanı Cemal CANLI, Kulüp başkanı Hüseyin KARAOĞLAN, Antrenör Ruhi ARSLANBOĞA, Futbol Federasyonu yetkilileri, Profesyonel futbol hakemlerimizden Suat ARSLANBOĞA ve kalabalık bir seyirci topluluğu izledi.

Güzel bir havada oynanan, ilk devresi Malatya’nın 2 – 1 üstünlüğü ile biten ve oldukça çekişmeli geçen maçın golleri 14 ve 29.dakikalarda İstanbul Özürlülersporlu (İSÖS) ERAY ve 39.dakikada MEHMET 'ten gelirken,Malatya Bedensel Engelliler'in golleri 10 ve 18.dakikada RAMAZAN'dan geldi. Malatya Bedensel engellilerden Mustafa ÇOLAK kırmızı kart gördü.

İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SPOR KULÜBÜ'NDEN 3 ARALIK "DÜNYA
ÖZÜRLÜLER GÜNÜ" ETKİNLİĞİ


İstanbul Özürlülerspor Başkanı Kenan ÖZÜDOĞRU yaptığı açıklamada "Futbolcularını ve rakip takım oyuncularını güzel mücadelelerinden dolayı kutladı.Yaklaşan 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü nedeniyle İstanbul'da 2 Aralık'ta Fatih'te ,3 Aralık'ta da Zeytinburnu'nda yapacağımız etkinliklere tüm engelli
derneklerini,amatör spor kulüplerini ve halkımızı davet ediyoruz "dedi.

İstanbul Times Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34