banner32

Zeytinburnu Ak Parti'de örnek danışma meclisi

AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanlığı, 40 bin üyeyi evlerinde tek tek ziyaret ediyor.

Zeytinburnu Ak Parti'de örnek danışma meclisi
 Sosyal İşler'den sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Metin Develi'nin divan başkanı olduğu Danışma Meclisi'nin katip üyeliklerine de Kadın Kolları Sosyal İşler Birim BaşkanıNurşen Örnek, Çırpıcı Mahalle Başkanı Hurşut Bekaroğlu ve Gençlik Kolları Sosyal İşler Birim Başkanı'dan oluştu.

Zeytinburnu  Times Haber Merkezi 

AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve yönetim kurulu üyeleri, basının takip etmediği etkinliklerinde "bir eksiklik" hissettiklerini  ifade etmeleri ilçede görev yapan basın mensuplarını mutlu etti. 

Salonu hıncahınç dolduran parti mensuplarına teşekkür ederek konuşmasına başlayan AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, şunları söyledi:“Bugünkü Danışma Meclisi'mizin gündemi teşkilat ağırlıklı olacak. 

Genel Merkezimiz ve il başkanlığımız tarafından bize verilen emirler doğrultusunda, şu an sayıları 40 bini bulan üyelerimizi evlerinde ziyaret ederek sohbet ediyoruz. 

Mükerrer üye olarak görülen bir çok üyemizi ziyaret ederek istemeleri halinde yeniden partimize üye yaptık. Sandık çalışmalarımızı ciddi bir şekilde yürütüyoruz. İstanbul il başkanlığımızın verdiği her türlü görevi layıkı ile yerine getirmek adına var gücümüzle çalışıyoruz.


Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34