banner32

Yeni CHP.dindarlara düşman gözü ile bakmıyor artık

CHP.zeytinburnu ilçe örgütünün kısa bir süre önce Nuripaşa mahallesinde yaptığı sokak iftarında parti teşkilatı resimde görülen sakallı vatandaşın Genel başkan Kılıçdaroğlu'nun masasında oturması içi ciddi çaba sarf ettiler...

Yeni CHP.dindarlara düşman gözü ile bakmıyor artık
İşte yeni CHP. farkı

2009 Yerel yönetim seçimlerinde İstanbul'da oy farkını aza indiren CHP.İstanbul il örgütü seneye yapılacak olan  yerel yönetim seçilerinin karargahlarını bir bir hazırlıyor.

Başbakan Erdoğan'ın İstanbul'a gelince kullandığı dolma bahçe çalışma ofisine çok yakın olan eski Cankurtaran Holding'in 8 katlı binası CHP tarafından kiralandı.

CHP.İstanbul il başkanı Oğuz Kaan Salıcı kısa bir süre önce gazetemiz imtiyaz sahibi Hüseyin Çetiner'e verdiği mülakatta İstanbul'u almak için ciddi çalışmalara başladıklarını ifade ederek rahat bir SKM.merkezi için bayramdan sonra yerimizi hazırlayacağız dedi.

Zeytinburnu sokak iftarında CHP.örgütünün özellikle fotoğrafta görülen sakalıı vatandaşı genel başkanın mesasına oturtarak bizim milletin dini ile ve giyim kuşamı ile bir sorunumuz yok mesajı vemeye çalıştılar.

İşte o foto...
    

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34