banner32

Söz Seyitnizam Halkında

Ak Parti Genel merkez ve İstanbul il başkanlığı tarafından belirlenen kriterlere göre Belediye başkan adaylarının halkı dinlemesi üzerine dizayn edilen “söz sizde” programlarının 7. si Seyitnizam mahallesinde bulunan Yılmaz Düğün Salonunda yapıldı.

Söz Seyitnizam Halkında
Ak Parti daha doğrusu Cumhur İttifakı adayı Av.Ömer Arısoy ve Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı A. Selami Delibalta SÖZ SİZDE programı için Zeytinburnu Seyitnizam Mahalle halkı ile bir araya geldi.

 

İlk konuşmayı Ak Parti Mahalle başkanı Cengiz Kaçar  yaptı. Kaçar davetlerine icabet eden mahalle halkına teşekkür etti.

Arısoy halka rağmen hiçbir iş yapmayacaklarını ifade ederek ortak akıl ve istişare ile bugüne kadar çözülememiş hangi sorun var ise ortak akıl ile hep beraber gayret ederek çözmeye çalışacağız dedi.

Biz çok kişi söz alarak soru sordu. Tepebağ Dutluk Camisi Dernek başkanı Ayhan Özdemir Trafik sorunu için düşüncelerini aktardı.

Seyitnizam bloklar bölgesinde ikamet eden bir katılımcı bizim blokların yapıldığı alan 11 dönüm ancak şu an 7 dönüme imar veriyorlar. Bu konuda bizlere neler söyleyeceksiniz diye sordu.

Başkan adayı Av. Ömer Arısoy kürsüye gelerek önce Mahalle başkanı Cengiz Kaçar ve yönetimine organizasyon için teşekkür etti.

Akabinde de burada biz değil siz konuşacaksınız. Çünkü programın formatı bu şekil biz ise sizin sorularınız cevap vereceğiz dedikten sonra hemen sorulara cevap verdi.


Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34