banner32

Avrasya 2013'e iddialı girdi

Avrasya Hastanesi’nin kurucusu Op.Dr.Hüseyin Urlu, “Emeklerimiz hastalara şifa oldukça biz de mutlu oluyoruz” dedi

Avrasya 2013'e iddialı girdi
Kadrosunu başarılı isimlerle güçlendiren Özel Avrasya Hospital Hastanesi’nde, doktor ve diğer personelin katılımıyla yeni yıl etkinliği düzenledi. Avrasya Hospistal, 2012'yi başarılarla dolu bir şekilde geride bırakırken 2013'e daha güzel hizmetlerle girmenin heyecanını yaşadı.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi

Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Urlu başta olmak üzere tüm hastane çalışanları, bir önceki yılın başarıları ile gururlandı.

Yeni yıl etkinliğinin sunumunu Hasta İlişkileri Görevlisi Gönül Dilek yaptı.

Yüzlerce personelden oluşan Avrasya ailesi 2012’de yaşanan güzelliklerin gösterildiği bir sinevizyon filmi izledi.

Kimi çalışanlar bu sinevizyon gösterimini izlerken duygulandı, kimi de sevindi. Özellikle bir önceki yılda hem medikal kadrodaki güçlenme hem de fiziki mekandaki genişleme ve rahatlama çalışanların mutluluğunu arttırmıştı.

KARDİYOLOJİ BÖLÜMÜNE BÜYÜK YATIRIM YAPILDI


Sinevizyon filminde özellikle Avrasya Hospital'in kardiyoloji branşında hizmete sunduğu Anjiyografi Ünitesi ve Kroner Yoğun Bakım Bölümü’nde elde edilen başarılardan dolayı Bölüm Başkanı Prof.Dr. Mehmet Meriç ve ekibinin başarıları herkesi sevindirdi. Onkoloji Bölümü yenilenerek ilaçlı kanser tedavisinde de öncülük edildiği vurgulanarak, onkoloji hastalarına psikolojik destek verildiği ifade edildiği.

Prof.Dr.Esat Akıncı ve ekibi de Avrasya kalitesine kalite katan başarılara imza attı. Kalp ve Damar Cerrahisi ameliyatlarının yapıldığı 2 özellikli ameliyathane ve KVC Yoğun Bakım Ünitesi’nde de, Prof. Dr. Esat Akıncı ve deneyimli ekibi ile ameliyatların başarıyla sürdürüldüğü aktarılırken, 2012 yılı sağlıkta kalite standartları değerlendirmesinin başarıyla sonuçlandığına ilişkin duygular paylaşıldı.

DOKTORLAR DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIYOR


ABD ve bir çok Avrupa ülkesinde uygulanan “hastayı doktor peşinden koşturmak” yerine özellikle onkoloji hastaları için ilgili birim doktorları hastanın durumunu görüntülü olarak aralarında tartışarak en doğru tedavi yönetimini bulmak için yapılan çalışmaların aynısı Avrasya Hospital'de de başarı ile gerçekleştiriliyor. Her Çarşamba günü ayrı vakalar üzerinde durum değerlendirmesi yapan uzman doktorların, onkoloji alanında elde ettikleri başarılar sinevizyona yansıdı. Hasta psikolojisinden anlayan karşılama personelinden diğer tüm birim çalışanlarına eğitim veren Avrasya Hospital idarecileri, işini bilen personelin kalitelerini arttırdığını bu nedenle bu özellikteki personelle çalışmaya önem verdiklerini ifade ettiler.

HASTALARA ŞİFA OLDUKÇA MUTLU OLUYORUZ

Hastanenin kurucusu Opr.Dr.Hüseyin Urlu da, bir önceki yıla sığdırdıkları başarılarının anlatıldığı sinevizyon gösterisini izledikten sonra duygusal bir konuşma yaparak çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Opr.Urlu, konuşmasında özetle şunları söyledi: "Biraz önce arkadaşlarımızın hazırladığı sinevizyonda bir önceki yılda yaptığımız başarılı çalışmaları hep birlikte izledik. 2012’de hem fiziki mekan olarak iki misli büyüdük hem de branşlarımıza yeni birimler ve hocalar ekledik. Çok yakında bir çok faaliyetimizi başarı ile yapacağımız konferans salonumuz da hizmete girecek. O zaman kurumumuz bünyesinde sanatsal ve sosyal aktivitelerde yapacağız. Hastanemizin büyüyüp gelişmesinde idari kadro olarak sadece bizim değil tüm çalışanlarımızın emeği ve katkısı vardır. Burada tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum."

24 SAAT HİZMET VERİYORUZ

Başhekim Uzman Doktor Türkan Uslu ise, yeni yıla ilişkin yaptığı kısa konuşmada, "hastanemiz onkoloji, kalp ve tüm branşlarda en iyi hizmet için 7 /24 çalışmaktadır. 2013 yılının herkese sağlık, huzur, mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

BAŞHEMŞİREDEN HEMŞİRE TALEBİ

Bir önceki yılda Avrasya Hospital'i tercih eden hasta sayısındaki artıştan dolayı yatak sayısının zaman zaman yetmediğinden dert yanan Başhemşire Gülay Aziret, hastanenin fiziki olarak büyümesi ile çözülen yatak sorunundan sonra bu sene de yönetimden çok sayıda hemşire istedi. Aziret, konuşmasını “Tüm Avrasya Hospital ailesinin 2013 yılını en içten dileklerimle kutluyorum” diyerek tamamladı. Gecede, tüm doktorlar adına konuşma yapan Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Kadircan Keskinbora ise, “Yeni yılın herkese sağlık, huzur getirmesini temenni ediyorum. Avrasya ailesi içinde bulunmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

OPR.DR.TAMER SÖZEN, ESPRİLERİ İLE RENK KATTI

Yeni yıl kutlamasına katılan doktor ve personelin mutluluğu ve neşeleri Opr.Dr.Tamer Sözen'in esprileri ile tavan yaptı. Kutlamada Genel cerrahi doktorlarından Op.Dr.Bülent Öztürk, Op.Dr.Özgür Odabaş ve ekibi aynı zamanda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tamer Sözen’in yeni yıl dilekleri, yaptığı espriler ve sürpriz slayt gösterisi geceye renk kattı.

Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34