banner32

Zeytinburnu’nda “Hoş Geldin Yaz” Etkinlikleri Başladı

Zeytinburnu’nun tüm mahallelerinde gerçekleşecek olan ve bir ay boyunca devam edecek “Hoş Geldin Yaz” etkinliğinin ilki Telsiz ve Beştelsiz Mahallesi sakinleri için yapıldı.

Zeytinburnu’nda “Hoş Geldin Yaz” Etkinlikleri Başladı

Zeytinburnu’nda yaz bol eğlence ve müzikle dolu geçecek. Zeytinburnu Belediyesi’nin ilçedeki tüm mahalleleri kapsayacak şekilde başlattığı “Hoş Geldin Yaz” etkinliğinin ilki, Telsiz ve Beştelsiz Mahallesi sakinleri için düzenlendi. Celalettin Gözüsulu İlkokulu Bahçesi’nde gerçekleşen programda; çeşitli ikram ve aktivitelerle eğlenen çocuklar ve gençler için sürpriz hediyeler de vardı. Programın devamında sahneye çıkan sanatçı Umut Akyıldız, sergilediği canlı performansla dinleyenlere müzik ziyafeti verdi. Etkinliğin ilerleyen saatlerinde programı ziyaret eden Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, gençlerle selamlaşarak Telsiz ve Beştelsiz Mahallesi sakinlerinin eğlencesine ortak oldu. Bir sonraki etkinlik ise 3 Haziran 2022 Saat:18.00’de Avrupa Konutları’nda olacak.

Önümüzdeki bir ay boyunca devam edecek olan Hoş Geldin Yaz etkinlikleri Zeytinburnu’nun şu mahallelerinde gerçekleşecek;

Yeşiltepe ve Nuripaşa Mahallesi – Nuripaşa İlkokulu Bahçesi

Seyitnizam ve Merkezefendi Mahallesi – Haluk Ündeğer İlkokulu Bahçesi

Çırpıcı ve Veliefendi Mahallesi – Veliefendi İlkokulu Bahçesi

Sümer Mahallesi – Kazım Özalp Ortaokulu Bahçesi

Yenidoğan ve Gökalp Mahallesi – Ziya Gökalp İlkokulu Bahçesi

Avrupa Konutları

Beyaz Rezidans

The İstanbul

Topkapı Merkezevleri

Beyazpark Topkapı

Nef In İstanbul

Real İstanbul

Etkinlik tarih ve saatleri öncesinde; Zeytinburnu Belediyesi internet sitesi, sosyal medya hesapları ve çeşitli duyuru mecraları üzerinden yapılacak.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34