banner32

Yöresel günlerin ilk kahvaltısı Ordu derneğinden

Recai Memiş'in başkanı olduğu Zeytinburnu Ordulular derneği 10-28 Eylül tarihleri arasında devam edecek olan Zeytinburnu Belediyesi Yöresel Günler etkinliğine bir gün kala basın mensupları ve dermek yönetcileri ile kendi standının önünde kahvaltı yaptı...

Yöresel günlerin ilk kahvaltısı Ordu derneğinden
HABERİN GALERİSİ
ordu ve telsiz

ordu ve telsiz

Recai Memiş'in bizzat davet ettiği basın mensuplarına ilgi memnun etti

Başlangıçta Ordu Kutluca Köyü dernneği ismi ile  kurulan dernek daha sonra Zeytinburnu Dernekler Federasyonu(ZEYDEF) nun önerisi ile isim değişliği yaparak Zeytinburnu'nda ikamet eden Tüm Orduluları temsil etmek üzere hedef büyüttü.

Zeytinbnurnu Times Haber Merkezi / Özel Haber


10 Eylül 2012 tarihinde başlayacak ve 28 Eylül 0212 de son bulacak olan Yöresel Günler etkinliği ile Zeytinburnu Belediyesi renklerin buluşmasını sağlıyor.

Zeytinburnu Adliye meydanında konak tarzı stantları belediye tarafından inşa edilen 19 dernek yerlerine yerleşti.

Bunların içinde yer alan ve başkanlığını Recai Memiş'in yaptığı dernek hızlı davranarak daha yöresel günler etkinliğine bir gün kala basın mensupları ve dernek yönetcilerine Adliye meydanında açık hava kahvaltısı ile bir araya geldi.

Dernek Başkanı Recai Memiş Kahvaltıda yaptığı selamlama konuşması ile kendilerini  yalnız bırakmayan ZEYDEF başkanı Yıldıray Baş'a ,Zeytinburnu Ordulular dernek yönetim kurulu üyelerine ve basın mensuplarına teşekkür etti.

Dernek başkanı davetlileri ve tüm Orduluları 17 Eylül'de yapılacak olan Ordular gecesine davet etti.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34