banner32

Tacettin Akdağ'dan Gazetemize ziyaret

Kısa bir süre önce muhteşem bir düğün ile dünyaevine giren işadamı siyasetçi ve Zeytinburnu Esnaf odası başkanı Tacettin Akdağ gazetemize teşekkür ziyaretinde bulundu...

Tacettin Akdağ'dan Gazetemize ziyaret
Akdağ Mutlu gününde yanında olduğu için kurucmuz Hüseyin çetiner'e teşekkür etti

Kısa bir süre önce Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ın kıydığı nikahla muhteşem bir düğün yapan Tacettin Akdağ'ın nikah şahitleri de Türkiye'de tanınan, CHP genel başkan yardımcısı Gürsel Tekin,Türkiye Caferileri lideri Salahhattin Özgündüz ve CHP İstanbul milletvekili Ali Özgündüz'ün nikah şahidi olduğu Tacettin Akdağ ve Kimya Ersalan'in düğününe muhteşem bir kalabalık katılmıştı. 

Zeytinburnu Times Haber Merkezi

İstanbul Times Gazetesi,www.istanbultimes.com.tr
haber portalı,Zeytinburnu Times Gazetesi www.zeytinburnutimes.com haber portalı,Başakşehir Times Gazetesi www.basaksehirtimes.com ve www.bagcilartimes.com  haber portalını da bünyesinde buluduran ÇETİNER MEYDA GROUP'un yönetim kurulu başkanı Hüseyin Çetiner'e mutlu gününde kendisini yalnız bırakmadığı için bir teşekkür ziyareti yapan Tacettin Akdağ da ziyarette yaptığı kısa bir açıklama da şunları söyledi " İnsan hayatında önemli anlar vardır ve bunlar ömür boyu unutulmaz. Bunların başında evlilik gelir.Mutlu günümüzde ailesi ile birlikte olması gereken sayın Hüseyin Çetiner ve ailesi bizi yalnız bırakmayarak mutluluğumuza şahit olduğu için kendisine ve düğünümüzü milyonlara duyuran yayın grubunda çalışan herkese kendim ve eşim adına teşekkür ederim'' dedi.

Ziyarette Zeytinburnu'nun siyaseti,ticareti ve iş alemi ile alakalı bir çok konu hakkında sohbetler edildi istişarede bulunuldu.

Kaynak : istanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34