banner32

Tacettin Akdağ yılın düğününü yaptı

Zeytinburnu Esnaf odası başkanı siyasetçi iş adamı Tacettin Akdağ, Kimya Eraslan ile muhteşem bir düğün töreniyle hayatını birleştirdi.

Tacettin Akdağ yılın düğününü yaptı

Akdağ'ın Muhteşem düğünü göz kamaştırdı

Zeytinburnu Belediyesi Kazlıçeşme Kültür merkezinde belediye başkanı Murat Aydın kıydığı Nikah’ın şahitleri de oldukça önemliydi. CHP genel başkan yardımcısı İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin,CHP.İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz,Türkiye Caferileri lideri Selahattin Özgündüzve İstanbul Esnaf ve sanatkarlar odaları birliği başkanıFaik Yılmaz yılın düğününde şahitlik yaptılar.
 
İstanbul Times Haber Merkezi /Özel Haber Çağla Pekgüleç 

Azeri Şair’in aşk sevgi üzerine yazdığı şiir herkesi güldürdü
 
Tacettin Akdağ’ın nikah merasiminden önce yüzlerce davetliye dinlendirdiği Azeri Şair’in aşk ve sevgi üzerine yazdığı şiir başta Murat Aydın ve şahitler olmak üzere tüm davetlilere farklı bir nikah yaşattı.
 
Akdağ üç sefer evet dedi
 
Zeytinburnu Esnaf odası başkanı siyaseti iş adamıTacettin Akdağ Kimya Eraslan ile muhteşem bir düğün töreniyle hayatını birleştirdi. Zeytinburnu belediye başkanı Murat Aydın önce gelin’e kendi rızan ile evlenmek istiyor musun sorusunu sordu. Gelin’in evet  demesi ile sıra damada geldi damat Akdağ üç sefer gür bir ses ile Evet,Evet,Evetdiyerek herkesi gülümsetti.
 
Başkan Akdağ Mutluktan yerinde duramıyordu. Nihah akdi yapılıp başkan Murat Aydın atması gereken imzaları atarken Tacettin Akdağ’ın başkana işaret ederek ayağa kalkalım mı karşısında belediye başkanı gülümseyerek Tacettin acele etme esprisi de çok güzeldi.
 
Gürsel Tekin’den Akdağ’a Obama’nın rakibi Rovmi Benzetmesi
 
Damat Tacettin Akdağ’ın gelin ile salona girdiği anda bir damattan daha çok tecrübeli bir siyasetçi gibi ellerini havaya kaldırıp davetlileri selamlaması CHP genel başkan yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in dikkatinden kaçmadı. Nikah kıyıldıktan sonra Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın’ın ben evlilik cüzdanını genel başkan yardımcısı ve hocamız Selahattin Özgündüz’e vereyim demesi ile mikrofonu alan Tekin ,Tacettin’in salona girişi damattan ziyade Obama’nın rakibi Rovni’nin girişi gibi oldu benzetmesi herkesi güldürdü.
 
Özgündüz birbirinize güç gösterisi yapmayın tavsiyesi
 
Türkiye Caferileri lideri İmam Selahhatin Özgündüz ‘de yaptığı  kısa selamlama konuşmasında evlilik sevgi saygı ile yürüyen bir müessese bu olmayınca evlilik yürümez. Ben gelin ve damada her iki dünya da da saadetler dilerim dedikten sonra evlilik cüzdanı evin sahibi olan gelin hanım’a vermek istiyorum diyerek cüzdanı gelin Kimya (Erasalan)Akdağ’a takdim etti.
 
Kazlıçeşme Kültür merkezi gönderilen çelenklerle adeta botanik bahçesine dönerken takı takmak isteyen davetliler uzun süre sıra beklemek zorunda kaldılar.
 
Kimler yılın düğününde Tacettin Akdağ ve Kimya Erasalan’ı yalnız bırakmadı ?
 
CHP Genel başkan yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP.İstanbul Milletvekili eski Cumhuriyet savcısı Ali Özgündüz, Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın,Türkiye Caferileri lideri İmam Selahattin Özgündüz, İstanbul Esnaf ve sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, Zeytinburnu Belediye başkan yardımcısı Gökhan Kasap, Mimar Süleymen Uluocak, CHP eski ilçe başkanlarından Mimar Mustafa Fazlıoğlu, Metin Ggazioğlu,Öğretmenevi müdür yardımcısıMeri Gülbaş ve eşi emekli öğretmen Celal Gülbaş, Siyasetçi İş adamı Salih Zeki Durmuşoğlu ve eşi Asuman Durmuşoğlu ,İstanbul Times Gazetesi İmtiyaz sahibi Hüseyin Çetiner, Kent yaşam Gazetesi imtiyaz sahibi Celal Karaali ve genel yayın yönetmeni Umut Veli Develi, Zeytinburnu Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Taylan Demirelli,Aktüel Gazetesi imtiyaz sahibi Osman İslam,Sosyal Demokratdergisi imtiyaz sahibi Kemal Yıldırım,34 Gündem Gazetesi haber müdürü Yılmaz Oruç başta olmak üzere yüzlerce davetli katıldı.
 
Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34