banner32

Aşk yaşıyoruz

Ziynet Sali, 'Herşey Güzel Olacak' adlı şarkısının klibinde rol aldığı Brezilyalı Bruno Amaro'yla aşk yaşadığını açıkladı.

Aşk yaşıyoruz
Gittikçe artan kalp ve damar hastalıklarına dikkat çekmek ve toplumsal bilinci arttırmak için yola çıkılan projede, ünlü isimler, kendi tasarladıkları özel kalpli yastıklar ve üzerlerine yazdıkları mesajlarla objektiflerin karşısına geçti. Orhan Gencebay'dan Gülben Ergen'e kadar birbirinden ünlü sanatçı ile sporcuların da destek verdiği proje kapsamında çekilen fotoğrafların yer aldığı serginin Bursa'daki açılışına ise pop müzik şarkıcısı Ziynet Sali katıldı.

Projede yer almaktan dolayı gurur duyduğunu söyleyen Ziynet Sali, herkesten kalp sağlığına dikkat etmesini istedi. Ziynet Sali, kalp sağlığı için sevginin de önemine dikkat çekti, sevgi için en temel gıdanın aşk olduğunu söyleyip, aşkını da itiraf etti. Ziynet Sali, 'Sonsuz Ol' adlı albümünde yer alan 'Herşey Güzel Olacak' şarkısının klibi için kamera karşısına geçtiği Brezilyalı Bruno Amaro'yla aşk yaşadığını açıkladı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34