banner32

Süleyman Durmuşoğlu Hakka yürüdü

Zeytinburnu'nun sevilen iki siması olan iş ve siyaset adamı Salih Zeki Durmuşoğlu ve AK Parti Meclis Üyesi Yüksel Durmuş'un amcaları Süleyman Durmuşoğlu 83 yaşında Hakkın rahmetine kavuştu...

Süleyman Durmuşoğlu Hakka yürüdü
Trabzon eşrafından Süleyman Durmuşoğlu 83 yaşında Hakka yürüdü. Zeytinburnu’nun sevilen siyaset ve iş dünyasının önde gelen ismi Salih Zeki Durmuşoğlu ve Ak Parti Zeytinburnu Belediye meclis üyesi Yüksel Durmuş’un  amcası olan merhum Süleyman Durmuşoğlu’nun Zeytinburnu Konyalı Camisinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazına, havanın aşırı yağmurlu olmasına rağmen iş ve siyaset camiası yoğun bir katılım gösterdi.
 
Zeytinburnu Times Haber Merkezi
İsmi CHP Zeytinburnu belediye başkan aday adayları arasında geçen Esnaf Odası Başkanı Tacettin Akdağ, CHP İBB ve Zeytinburnu Belediye Meclis üyesi Fikret Konya, İlkay Biber, STK'lardan sorumlu CHP Zeytinburnu İlçe Başkan Yardımcısı  Bülent Yalçınkaya, Erikli Baba Cem Evi Dernek Başkanı Rıza Eroğlu başta olmak üzere çok sayıda seveni, merhum Süleyman Durmuşoğlu’nu son yolculuğunda yalnız bırakmadı.
 
Merhumun cenazesi, Zeytinburnu Konyalı Camisinde kılınan cenaze namazından sonra defnedilmek üzere memleketi Trabzon’a gönderildi.
 
Zeytinburnu Times ailesi olarak, merhum Süleyman Durmuşoğlu’na Allah’tan rahmet Salih Zeki Durmuoğlu ve Yüksel Duruş başta olmak üzere tüm yakılarına baş sağlığını diliyoruz.
 
Kaynak :İstanbul Times  Haber Ajansı (İTHA)
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34