banner32

Özel Çocuk Güzel Toplum Projesine Tam Not

Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından iki yıldır üzerinde çalışılan Özel Çocuk Güzel Toplum Projesi ilgililerden tam not aldı.

Özel Çocuk Güzel Toplum Projesine Tam  Not
Mercure Topkapı Otel de yapılan kapanış töreni görkemli oldu 

Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt, Belediye başkan yardımcısı Sertaç Güleç, İstanbul Kalkınma Ajansı yetkilisi,Biruni Üniversitesi yetkilisi,ZEYBİLDER yetkilisi ve proje kapsamında yer alan  okul müdürleri'nin katıldığı çok sayıda davetli izledikleri kapanış törenine tam not verdiler.

Zeytinburnu Rehberlik Ararştırma (RAM) Müdürü Volkan Kumaş katkı sunan herkese teşekkür etti

İlk açılış konuşmasını yapan Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Volkan Kumaş şunları söyledi "Biz bu görevi ruhumuzu ortaya koyarak yaptık istedik ki Zeytinburnu ilçemizde zeki olan çocuklarımıza ayrı birer sınıf yaparak kabiliyetlerine göre eğitim almalarını sağlamak çok ama çok önemli idi.

Biz bunu ilçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın
 Ali Yeşilyurt,Şube müdürümüz Faruk Tosun,Okul Müdürlerimiz, RAM çalışanlarımız ile beraber takım halinde başardık. Emeği geçen herkesi kutlamak isterim" dedi.  

Kalkınma Ajansı temsilcisi de bu projenin uygulamasında emeği geen herkese teşekkür etti.

Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt Zeytinburnu'nun hak ettiği yere gelmesi adına elimizden geleni yapıyoruz dedi.

Bu Projeye 2 sene önce başladık. Rehberlik Araştırma Merkezimiz de görevli idarecilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız çok fedakarca çalıştılar. Emeği geçen herkesi kutlarım dedi.

Yapılan çalışmaların Zeytinburnu ilçesinde eğitim gören çocuklarımıza hayırlı ve uğurlu olması temenni edilen kapanış toplantısında  projeye katkısı olan paydaşlara ve emeği geçen bazı eğitimcilere plaket takdimi ile son bulan Özel Çocuk Güzel Toplum Projesinin ilçeye hayırlı olmasını biz de İstanbul Times Yayın Grubu olarak dileriz.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34